RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin ve çok hayırlı olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi asgaride tuttuğu hayallerinin, ideallerinin ve hedeflerinin sorunsuz ve kusursuz olarak gerçekleştiğini görecek ve çok mesut olacak demektir. Rüyada para saymak, rüya sahibinin küçük girişimlerle başladığı işlerin, olabileceğinin en iyisi olması ve rüya sahibine büyük kazanç getirmesi şeklinde de tabir edilir. Rüyada para saydığını gören kişinin hayatı her zaman güzel gelişmelere gebedir.

Rüyada Para Saydığını Görmek

Büyük bir mutluluk yaşamaya ve işlerde zafer kazanmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisine büyük yarar getirecek olan işlere girecek ve elinden gelenin en iyisini yaparak, üstün başarıları sayesinde herkesin tercih edeceği ve aynı zamanda da takdir edeceği kişi olacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Gerçek hayattaki anlamı ile benzerlik gösterir. Rüya sahibinin maddi olarak rahata kavuşmasına, alacaklı olduğu kişilerden alacağını tahsil etmesine ya da yaptığı işin karşılığını almasına işaret eder. Bazen de maaş günün yaklaştığı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Para Biriktirmek

Rüya sahibinin yapmak istediği iş ve bu işte çok zengin olmasını sağlayacak kadar başarılı olması şeklinde tabir edilir. Yani zenginlik anlamına gelir. Aynı zamanda da şans ve kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüya sahibinin hakkını alması anlamına gelir. Rüyasından birinden para aldığını gören kişi hak ettiği bir parayı alacak demektir.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması

Rüya sahibinin hayatı boyunca başarı göstermesine, niyet ettiği ve girdiği her işte muvaffak olmasına ve hayır görmesine delalet eder.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüya sahibinin hem kasası hem de gönlü olarak tabir edilir. Rüya sahibi gözü gönlü bol, eli açık kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Saymak İle İlgili Rüyalar;

  1. aynur (06 Şubat 2014 saat: 08:30)

    Bir ay önce nişan attim ama nisanlim ve ailesi benden vazgecmedi nisanlim hala ariyor.rüyamda nisanlim bizm eve gelmisti ailemle biraz konustu ve elimden tutup cikardi dışarıya.annesi bizim bahcede yemek veriyordu misafirine ninesi de yıne bahcede birinin düğünü vardı bahcede.benle nisanlimda ciplak bi halde bedenimizi gostermeyen bi kuyuda opusuyormusuz.ninesi de bizim basimizda ama bize bakmiyo.serin yeşil guzel bi bahcemiz vardi rüyamda.

  2. Tuğçe (31 Aralık 2013 saat: 13:22)

    Rüyamda yılbaşından dolayı biri halam biri dedem diğer iki kişiyi tanımıyorum toplamda dört kişi o insanlar bana kağıt para veriyorlardı.Ben para aldıkça mutlu oluyordum.Tanımadığım üçüncü kişi bir kadındı o bana kağıt 100 lira veriyordu.Dedem kağıt 60 lira veriyordu.Halam ise bir tane 5 lira,bir tane 5 eoru,üzerinede kabuklu fındık veriyordu ama verdiği her fındık 1 lira değerindeydi.Fındıklar oldukça temizdi ve parıl parıl parlıyorlardı.Renkleri capcanlıydı.Yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,