RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak, görülen paraya göre farklı yorumlanır. Rüyasında bozuk para toplayan kişi gerginlikler ve kavgalarla dolu bir döneme girer. Çıkar çatışmalarının yaşandığı, bolca laf söz duyulacak bu dönemde kişinin aile düzeni de bozulur ve hanede de çatışmalar baş gösterir. Bu rüya kişinin arkadaş ve dost çevresi ile de arasının açılacağına ve bazı kişilerle yolların sonsuza değin ayrılacağına, ortaklıklar varsa da bozulacağına delalettir. Her türlü üzüntüye tabir edilen rüya hastalıklara ve kazalara da işaret eder. Genel olarak hayırsız ve kötü yorumlanan rüyalardandır.

Rüyada Para Almak

Hayırlara vesiledir. Hasta kimselerin rüyalarında para alması iyileşeceklerine yorulurken, sıkıntıları ve sorunları olan herkes çözüm bulur. Rüyasında para alan kişi maddi ve manevi tüm sorunlarından tez vakitte kurtulup refaha erer ve mutlu günler yaşar. Aynı zamanda iş hayatında ya da okul hayatında da başarılara, önemli sınavlarda üstün gelmeye de işaret eder. Sıkıntıların sona ereceğini bildiren bir rüyadır. Rüyasında kağıt para alan kişi her anlamda rahatlarken, bozuk para alan kişi ise kendisi hakkında asılsız dedikodular duyar ve canı sıkılır. Rüyada bozuk para almak aynı zamanda kişinin dost ve arkadaş kaybedeceğine, sevdiği kişiden de ayrılacağına delalettir.

Rüyada Para Bulmak

Rüya sahibinin bugüne dek çektiği sıkıntıların nihayete ereceğine ve artık daha ferah ve güzel bir hayat süreceğine dair yorumlanır. Rüyasında para bulan kişi aynı zamanda maddi açıdan da rahata erer, borçları var ise onlardan kurtulur ve rahat bir nefes alır. Rüyasında para bulan kişi çalıştığı iş ile ilgili kazancını yükseltir veya daha çok gelir elde edeceği bir işe girişir ve başarılı olur. Rüyada para bulmak aynı zamanda çok büyük bir mirasın geleceğine de haber verir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. asel beril (22 Şubat 2015 saat: 06:13)

    Bir toplantiya girmisim ama orda önemli kişi olmusum aslinda baskasini görevlendirir cekler mis ama sonradan bana karar vermişler ve bu toplantı daha çok okul toplantisina benziyor yalniz öğretmen değilim sanirim ogrenciyim elime bi defter gibi birşey aliyorum paraların en son toplanma tarihlerini öğrenip odama gidiyorum. Odamin karsisinda bir oda daha var sözde orasi derslikmis ama hep ders bos hep ayni kisinin bacaklarini goruyorum gri esortman var altinda.. İdama girince sedef sedef diye sesleniyorum sanirim oda arkadasim ama sedef disardan karsidaki tuvaletteyim diyo ve telefon görüşmesi yapiyorum arayan Esim seni aradik niye acmiyosun diyo toplantidaydim herhalde dedim o sirada sedef ne toplantisi diyo uyaniyorum.. Bu arada sedef kardeşimin kiz arkadaşı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,