RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek,  maddi anlamda güç sahibi olmaya ve ömür poyu para sıkıntısı çekmemeye rivayet edilir. Rüya sahibinin kolay şekilde para kazanacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet eder. Şans ve bereket kapılarının hiçbir zaman kapanmayacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana gözünde hiçbir şeyin kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Vermek

Rüyada kâğıt para vermek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve büyüyeceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek, rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak rüya sahibinin şansının döneceği ve hayatı boyunca kendisini bırakmayacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, geleceği için hayırlı adımlar atacak ve uzun vadede bu girişimleri sayesinde zenginliği yakalayacak demektir.

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine ve bunu sermaye yaparak ticaret hayatına atılarak tam bir ticaret ehli olmayı başaracağına ve yanında çok kişiye iş verip ekmek yedireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyasında sadaka verdiğini gören kişi, hem maddi hem de manevi anlamda ihtiyacı olan kadarından fazlasını elde edecek demektir. Rüya sahibinin tahmininden de fazla başarılı olacağına ve hesapladığının çok daha üstünde kazanç elde edeceğine bu sayede hem keyfinin, moralinin, ağız tadının hem de gücünün yerine geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Para Vermek İle İlgili Rüyalar;

  1. emrah (11 Mart 2014 saat: 20:12)

    selam. rüyamda biriyle evleniyorum fakat o evlendiğim şahsı ne tanıyorum nede yanımda sanki bi monitörden bakıyorum ona yanında değilim düğün benim ama ben orda değilim ben televizyondan görüyorum evlendiğim insana bolca altın takıyorlar aşırı bi altın ama banada gelin için takı parası istiyorlar bende para veriyorum parayı çaydanlığın içine atıyorum ben ve yanımdakide para bırakıyoruz beraber ve kaynar suyun içine atıyoruz parayı ve uyandım
    bana detaylı bir şekilde yorumlarsanız çok memnun olurum teşekür ederim

  2. fuat talaş (02 Mart 2014 saat: 14:18)

    Rüyamda bir dergah şeyhi olan kişiye 700 tl veriyorum bu şeyhin etrafında kalabalık mürüdleri vardı şeyh uzun sakallı cübbeli birisi idi parayı veriyorum ne için verdiğimi söylüyorum ama şeyh benimle konuşmuyor parayı alıp cübbenin cebine koyuyor fakat yanından ayrılırken pişmanlık duyup keşke vermeseydim kredi kartlarını yatırırdım diye kendimce konuştum teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,