RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek,  maddi anlamda güç sahibi olmaya ve ömür poyu para sıkıntısı çekmemeye rivayet edilir. Rüya sahibinin kolay şekilde para kazanacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet eder. Şans ve bereket kapılarının hiçbir zaman kapanmayacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana gözünde hiçbir şeyin kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Vermek

Rüyada kâğıt para vermek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve büyüyeceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek, rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak rüya sahibinin şansının döneceği ve hayatı boyunca kendisini bırakmayacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, geleceği için hayırlı adımlar atacak ve uzun vadede bu girişimleri sayesinde zenginliği yakalayacak demektir.

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine ve bunu sermaye yaparak ticaret hayatına atılarak tam bir ticaret ehli olmayı başaracağına ve yanında çok kişiye iş verip ekmek yedireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyasında sadaka verdiğini gören kişi, hem maddi hem de manevi anlamda ihtiyacı olan kadarından fazlasını elde edecek demektir. Rüya sahibinin tahmininden de fazla başarılı olacağına ve hesapladığının çok daha üstünde kazanç elde edeceğine bu sayede hem keyfinin, moralinin, ağız tadının hem de gücünün yerine geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: