RuyaTabirleri.com

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüyada paraşütle atlamak, başınıza gelecek bir tehlikeden yardımlar sayesine kurtulacağınıza veya iş yaşamınızda başınıza gelecek bazı belaları en az zararla kapatacağınıza işarettir. Paraşütle atlamak, kendi isteğinizle riskli işlere girişmeye delalet eder. Bu işler çalışmalarınızda olabileceği gibi özel hayatınızda da olabilmektedir. Rüyada paraşütle çok yüksek bir mesafeden atlayan kişi, büyük sorumluluklar alır veya altında kalkamayacağı işlere girişir. Aynı zamanda bu rüya gören kimsenin, büyük bir makamdan indirilmesine veya elindekinin kıymetini bilmediği için hayatındaki önemli şeylerden vazgeçmek zorunda kalmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kısa mesafeden paraşütle atlamak az miktarda bir zarara işaretken, paraşütle atlayıp yere sağ salim inmek, başınıza gelecek kötülüklerden kurtulacağınıza, yara almadan her türlü zor durumu atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada Paraşütün Açılmaması

Rüyasında paraşütle atlayan fakat paraşütün açılmadığını gören kişi, güvendiği insanların ihanetine uğrar ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya beklentilerinizin gerçekleşmeyeceği anlamına da gelmektedir. Özellikle çalışma hayatında birtakım işlere girişen veya yatırım yapan kimseler bu yatırımlarından istedikleri sonucu alamazlar. Rüyada paraşüt açılmadığı için yere çakılmak bulunduğunuz konumdan, çok hızlı bir şekilde ayrılmaya, mevkinizi kaybetmenize ve üzüntü ile geçecek bir zamana yorumlanmaktadır.

Rüyada Paraşütle Gökdelenden Atlamak

Rüyada paraşütüyle bir gökdelenden atlayan kimse, kendi isteği ile birtakım tehlikelerin içine girer ve rüyada eğer sağ salim yere inmişse tüm bu tehlikeleri atlatır ve selamete kavuşur. Rüyada gökdelenden paraşütle atlayan ama bir türlü yere inemeyen kimse ise, yaptığı çalışmalardan bir türlü hedeflediği sonucu alamaz.

Rüyada Paraşütle Atlamanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya tehlikeleri sevdiğinizin ve risk almaktan hoşlandığınızın bir göstergesidir. Böyle bir rüya genellikle psikolojik olarak gözü pek olan ve her konuda zorluklardan yılmayan insanların gördükleri bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!