RuyaTabirleri.com

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüyada paraşütle atlamak, başınıza gelecek bir tehlikeden yardımlar sayesine kurtulacağınıza veya iş yaşamınızda başınıza gelecek bazı belaları en az zararla kapatacağınıza işarettir. Paraşütle atlamak, kendi isteğinizle riskli işlere girişmeye delalet eder. Bu işler çalışmalarınızda olabileceği gibi özel hayatınızda da olabilmektedir. Rüyada paraşütle çok yüksek bir mesafeden atlayan kişi, büyük sorumluluklar alır veya altında kalkamayacağı işlere girişir. Aynı zamanda bu rüya gören kimsenin, büyük bir makamdan indirilmesine veya elindekinin kıymetini bilmediği için hayatındaki önemli şeylerden vazgeçmek zorunda kalmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kısa mesafeden paraşütle atlamak az miktarda bir zarara işaretken, paraşütle atlayıp yere sağ salim inmek, başınıza gelecek kötülüklerden kurtulacağınıza, yara almadan her türlü zor durumu atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada Paraşütün Açılmaması

Rüyasında paraşütle atlayan fakat paraşütün açılmadığını gören kişi, güvendiği insanların ihanetine uğrar ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya beklentilerinizin gerçekleşmeyeceği anlamına da gelmektedir. Özellikle çalışma hayatında birtakım işlere girişen veya yatırım yapan kimseler bu yatırımlarından istedikleri sonucu alamazlar. Rüyada paraşüt açılmadığı için yere çakılmak bulunduğunuz konumdan, çok hızlı bir şekilde ayrılmaya, mevkinizi kaybetmenize ve üzüntü ile geçecek bir zamana yorumlanmaktadır.

Rüyada Paraşütle Gökdelenden Atlamak

Rüyada paraşütüyle bir gökdelenden atlayan kimse, kendi isteği ile birtakım tehlikelerin içine girer ve rüyada eğer sağ salim yere inmişse tüm bu tehlikeleri atlatır ve selamete kavuşur. Rüyada gökdelenden paraşütle atlayan ama bir türlü yere inemeyen kimse ise, yaptığı çalışmalardan bir türlü hedeflediği sonucu alamaz.

Rüyada Paraşütle Atlamanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya tehlikeleri sevdiğinizin ve risk almaktan hoşlandığınızın bir göstergesidir. Böyle bir rüya genellikle psikolojik olarak gözü pek olan ve her konuda zorluklardan yılmayan insanların gördükleri bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Paraşütle Atlamak İle İlgili Rüyalar;

 1. hayri (09 Aralık 2016 saat: 12:38)

  Rürayada yamur yağarken ben parasut ile atliyorum ve benim elimde bicak var bicagi atiyorum ve her yer kar oluyir bunu eski arkadaslarjm ve kuzenimde görüyor parasut inince tasimazi zor oluyor cunku parasutun ustu tuglaaarla doseli biraz karisik ama olsun

 2. ümit (03 Aralık 2016 saat: 10:33)

  Merhaba, rüyamda ben yeryüzündeyim ve uçakta olan birine paraşüt vermem gerekiyordu fakat paraşütü vermeyi unuttuğumdan uçaktan atlayan adamın bana paraşüt paraşüt diye bağırıp yere çakıldığını gördüm.Bu rüyamın manası nedir acaba?

 3. umit (07 Mart 2016 saat: 07:59)

  Merhaba.
  ruyamda cok yuksek bir yerden parasutle atladm yanimdada arkadasim wardi ama asagiya inerken boyle apartman arasi bi yere indigimizi ve inerken ustumuze apartmandan birseyler doktuklerini gordum ve asagida camasir asmislardi beyaz carsaflar ben onlari gorunce parasutu actim ama asagi gelene kadar gec acildi bende yere cok sert olmasada dustum ve arkadasima bakip gulmeye basladm yerden kalkamiyordum ambulans felan geldi sag bacagim kirilmosti sanirim ama acimiyordu ben yine guluyordum ve uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,