RuyaTabirleri.com

Rüyada Paraşütle Uçmak

Rüyada paraşütle uçmak, çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, gittikçe kötü durumlar ile karşılaşacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, bu yardım sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok daha büyük zararlara uğramak üzereyken toparlanacağına alamet eder.

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

İş hayatında çok büyük sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, çok sıkıntılı bir dönem gireceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına delalet eder.

Rüyada Paraşütle Uçan Birini Görmek

Yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü çok büyük zararlara uğramış olan rüya sahibinin, bir kişiden gelecek yardım sayesinde eski güzel günlerine döneceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına ve yakın bir zaman içinde de hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle Denize Uçmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sorunlardan sevdiği değer verdiği bir kişinim vereceği destek ile kurtulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına ve çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüya sahibinin, iş hayatında biraz korkak davranan, maddi olarak zarara uğrama endişesi taşıyan bir tanıdığı ya da akrabası yerine bir işe girişeceğine, bu sebeple zarara uğrama ihtimali taşıdığına ve bu yüzden daha dikkatli olması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Paraşüt Görmek

İş hayatında sorunlu zamanlar yaşayan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda gelecek bir yardımla toparlanacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,