RuyaTabirleri.com

Rüyada Parazit Görmek

Rüyada parazit görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri sıkıntı çekmesine ve günden güne daha kötü bir duruma düşmesine sebep olan bir hastalık ile uğraştığına, bu hastalıktan yakın bir zamanda kurtulacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bundan sonra mutluluktan başka bir şey düşünmemesi ve sevdikleri ile mutlu olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Dışkıda Parazit Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği doğru çalışmalar ve atacağı akıllıca adımlar sayesinde çok büyük bir ferahlığa kavuşacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Parazit Düşürmek

İş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini birçok kez kötü duruma düşürmüş olan arkadaşlarını hayatından çıkararak çok büyük bir karar veren rüya sahibinin, artık hayatının daha düzgün bir hal alacağına ve sorun olarak gördüğü birçok şeyi ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Bağırsak Paraziti Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında sürekli sorun çıkartan ve büyük bir baş belası olan bir akrabası ile kısa da olsa bir süreliğine vakit geçirmesi gerektiğine, bu kişiyi hayatından çıkardığı takdirde çok rahat bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Parazit Kurt Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile bireylerine çok büyük bir bağlılık ve sadakat duyduğuna, bu sayede çok rahat bir hayata sahip olacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Tenya Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına ve bu yüzden gün geçtikçe daha kötü bir duruma geçeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Parazit Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sedef (08 Ocak 2015 saat: 01:29)

  Ruyamda sol kolumun icinde hareket eden biseyin oldugunu dehsetle farkettim. Koluma bakinca dirsegimden yukari dogru derimin icinde ilerledigini gordum. Yanimdaki kisiye aman allahim diye korkuyla haber verirken bi baktim aynisindan bi tanede gerdanimda, gogus ustunde gordum. Ve sonra kolumda bitane daha. Sanki disari cikmaya calisir gibi derimi zorlayarak disari itiyorlardi ve ayaga kalkmislar gibi olusturduklari cikintilari korkuyla izledim. Cikip cikmadiklarini gormedim ama sonra vucudumun disinda kahverengi, 3-4 cm buyuklugunde bi paraziti gordum ve aman allahim icimdekilerde bundan mi diye haykirdim. Fiziksel bir aci yoktu sadece yogun bir dehset duygusu hissettim.

 2. erdal (17 Mayıs 2014 saat: 09:56)

  Merhaba ,Rüyamda vücudumdan çeşitli yerlerinden, kollarımın ve başımın deri altından beyaz renkte 10-20 cm arası parazit mi desem solucan mı desem canlıları elimle çekip çıkartıyorum, aileme ve insanlara gösteriyorum. bir kaç tane yere atıyorum parazitler kaçışıyorlar bir kaç tanesinide eski oturduğum evde tulumba suyunu doldurduğumuz küçük bir su dolu havuzun içine atıyorum. suyun içinde kayboluyorlar. Tam hatırlamıyorum ama sanki wc de de parazit çıkartıyorum. hatırlayabildiklerim bu kadar

  yorumlamanızı rica ederim.

 3. birgül (23 Ocak 2014 saat: 14:09)

  merhaba .kızım kaka yapıyor bakıyorum içinde solucan var.Büyük bir solucan eşimi çağırıyorum ona gösteriyorum.
  sonra ayakkabım yokmuş ayakkabı almak için mağazaya gidiyorum.Siyah ve pembeli bir spor ayakkabı beğeniyorum.Numarası 36 mış. ayağıma olmuyor.ayağımı sıkıyor.bekliyorum bir arkadaşım ama tanımıyorum bu kişiyi. tanıdığım bir arkadaşımın aayakkabısını bana veriyor.ayakkabı beyaz renkli önü biraz açık bir ayakkabı ama benim ayağıma büyük geliyor.olsun ben bunu giyerim diyorum arkasına kağıt koyarım diyorum.
  rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,