RuyaTabirleri.com

Rüyada Parazit Görmek

Rüyada parazit görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri sıkıntı çekmesine ve günden güne daha kötü bir duruma düşmesine sebep olan bir hastalık ile uğraştığına, bu hastalıktan yakın bir zamanda kurtulacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bundan sonra mutluluktan başka bir şey düşünmemesi ve sevdikleri ile mutlu olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Dışkıda Parazit Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği doğru çalışmalar ve atacağı akıllıca adımlar sayesinde çok büyük bir ferahlığa kavuşacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Parazit Düşürmek

İş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini birçok kez kötü duruma düşürmüş olan arkadaşlarını hayatından çıkararak çok büyük bir karar veren rüya sahibinin, artık hayatının daha düzgün bir hal alacağına ve sorun olarak gördüğü birçok şeyi ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Bağırsak Paraziti Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında sürekli sorun çıkartan ve büyük bir baş belası olan bir akrabası ile kısa da olsa bir süreliğine vakit geçirmesi gerektiğine, bu kişiyi hayatından çıkardığı takdirde çok rahat bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Parazit Kurt Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile bireylerine çok büyük bir bağlılık ve sadakat duyduğuna, bu sayede çok rahat bir hayata sahip olacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Tenya Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına ve bu yüzden gün geçtikçe daha kötü bir duruma geçeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!