RuyaTabirleri.com

Rüyada Parçalanmak

Rüyada parçalanmak, rüyayı gören kişinin, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, kazancının gün geçtikçe daha da azalacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ve işlerine ve çalışmalarına zarar veren bazı kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın zamanda işlerinin daha büyük sorunlar yüzünden bozulacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, zaman içinde başına açılacak bazı belalardan ötürü zararlı işlerle uğraşmak zorunda kalacağına ve hayatının aksayacağına işaret eder.

Rüyada Ayın Parçalandığını Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin daha kötü bir durumlara düşeceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine alamet eder.

Rüyada Güneşin Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun yıllar bekledikten, büyük emekler verdikten ve çok büyük bedeller ödedikten sonra girdiği bir işte zarara uğrayacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kuranın Parçalandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde kurduğu herşeyi kısa süre içinde kaybedeceğine, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, günden güne sorunlarının artacağına ve sevip saydığı bazı kişilerden alacağı yardıma rağmen işlerinin kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Telefonun Parçalandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini çok üzecek ve sıkıntıya sokacak bazı haberler alacağına, sorunlarının günden güne artacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,