RuyaTabirleri.com

Rüyada Pardesü Görmek

Rüyada pardösü görmek, iyiliğe, güzelliğe hayra ve zenginliğe delalet eder. Rüya sahibinin çok bereketli bir dönem geçireceği, hayatının da kolay ve iyi şekilde ilerleyeceği anlamına gelir. Dertlerin, sıkıntıların ve borçların azalması, rüya sahibinin umutlu ve keyifli olması şeklinde tabir edilir. Rüyada pardösü görmek, rüyayı gören kişinin hayatının en güzel günlerinin yaşanacağı, imkânsızlıkların biteceği ve işlerin hafifleyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pardösü Giymek

Rüyasında pardösü giydiğini gören kişinin hayalleri gerçekleşecek demektir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında büyük sürprizler, müjdeli haberler ve hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Şansın, bereketin ve kısmetin de bu süreçte hep açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pardösü Almak

Rüyada pardösü almak, rüya sahibinin isteği doğrultusunda birkaç kişi ile bir araya gelerek bir iş yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin teklifi ile bir araya gelecek ve birbirine olan güvenleri konusuna şüpheleri olmayan kişilerin aynı görüş üzerinde birleşerek bir işe koyulacağı anlamına gelir. İşin sonu hayırlıdır.

Rüyada Pardösü Kaybetmek

Rüyada pardösü kaybetmek, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı ve hüsran olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin güvendiği bir kimseden yana darbe yemesine ya da garanti gözüyle baktığı bir iş konusunda yanılmasına ve bu nedenle de çok üzülmesine delalet eder.

Rüyada Siyah Pardösü Görmek

Rüyada siyah pardösü görmek, rüya sahibinin kendisine duyduğu öz güvene işaret eder. Kişi, bu sayede kafasındaki planları ve projeleri dışardan gelen olumsuz yorumlardan hiç etkilenmeden gerçekleştirme cesaretine de sahip olacak demektir.

Rüyada Eski Pardösü Görmek

Rüyada eskimiş, solmuş ve yıpranmış bir pardösü görmek, rüya sahibinin düşünmeden hareket edip sonra da zor durumda kalıp, kara kara işin içinden nasıl çıkacağına düşünmesi ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: