RuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak farklı şekillerde yorumlanır. Parfüm genellikle güzel kadının sembolüdür. Bu nedenle rüyasında parfüm alan kişi eğer bekarsa evlenir, evli işe eşi ile hoş bir geçimi olur. Alınan parfüm güzel kokmuyorsa dışı güzel ama içi kötü olan bir kadınla ilişkiye girme anlamına gelmektedir. Güzel kokulu parfüm ise güzel aynı zamanda karakter olarak da iyi, ahlaklı bir kadının sembolüdür. Güzel koku daima iyi ve güzel ahlak olarak adlandırılır. Rüyasında parfüm satın alıp daha sonra şişenin kırıldığını görmek, sevgilinizle aranızda çıkacak problemlerin göstergesidir. Rüyada güzel şişeli parfüm satın almak genellikle dış görünüşe önem verdiğinizin bu nedenle ileride bazı üzüntüler yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Parfüm Satmak

Rüyada parfüm satan kişi eğer kadınsa çok kısa bir süre içerisinde zengin ve her şeyiyle istediği gibi bir erkekle evlenir. Bu rüya dünya hayatının süslerine ve zevklerine de işarettir. Böyle bir rüyayı gören kişi, kendisini tamamen dünyevi olana, dünyevi zevk ve eğlencelere kaptırır. Aynı zamanda evlilik, nişan gibi organizasyonlar anlamına da gelmektedir. Rüyasında hoş kokulu parfümler satmak ahlakınızla herkesin dikkatini çektiğinizin ve çevrenizdeki kişilerin size imrendiğinin göstergesidir.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada görülen parfüm şişeleri güzel kokulu ve güzel görünümlü kadındır. Evlenmek isteyen veya yalnız olan bir erkek böyle bir rüya görse kısa sürede muradına nail olur. Bazen de bu rüya dünyada istek ve arzularınızın gerçekleşeceği anlamındadır.

Rüyada Parfüm Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada parfüm almak, kişinin güzele ve hoş olana meylini ve isteğini gösterir. Bu rüyayı gören kişi ruhsal manada zarif ve kibar bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda da kırılgan ve çabuk pes eden bir karaktere de sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: