RuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek kişinin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir döneme gireceğine, bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bu romantik dönemde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızlı ama keyifli günler geçirecek demektir. Bu dönem rüya sahibi için sürekli değil, gelip geçici bir dönemdir. Rüya sahibi bu dönemde büyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıya çıkaraktır.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüya sahibinin dikkatini çekecek ve kendisini cezp edecek bir olayla karşılaşmasına ve merakını gidermesi için o olayın peşine düşmesine işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüya sahibi için yapılacak olan çöp çatanlık anlamına gelir. Rüya sahibi âşık olduğu kişiye ilanı aşkı büyük bir jest aracılığıyla yapacak ve birilerinden bu konuda yardım isteyecek diye tabir edilir.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm kokladığını gören kişi kendisi için heyecan verecek, ilgisini çekecek ve kendisine eğlenceli gelecek bir şeyle karşılaşacak ve onun peşinden hiç düşünmeden, ne pahasına olursa olsun gidecek demektir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yaşayacağı ve yeni kişilerle tanışarak yeni ortamlara gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Parfüm Almak

Rüya sahibinin âşık olduğu ve hayatını birleştirmek için hayalini kurduğu kimseye işaret eder. Aynı zamanda çocuk özlemi duyan çiftlere delalet eder.

Rüyada Parfüm Dökmek

İyi olan ya da hayırlı olan şeylerde delalet etmez, bilasik kötü haber tellalcısıdır. Rüya sahibinin çok sevdiği kişinin acısını görmesine ve onsuz kalmasına yorulur. Rüya sahibi için dayanılması çok zor bir acı ve büyük bir kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüya sahibinin tuttuğunu koparan kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi için mutluluğun anahtarıdır. Rüya sahibi hayatı boyunca hiç mağlup olmayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: