RuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek kişinin hayatının oldukça romantik ve duygusal bir döneme gireceğine, bu nedenle de yoğun bir ilişki trafiği yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bu romantik dönemde biraz hovarda, biraz hercai olacak, hızlı ama keyifli günler geçirecek demektir. Bu dönem rüya sahibi için sürekli değil, gelip geçici bir dönemdir. Rüya sahibi bu dönemde büyük keyif alacak, bu dönemin tadını doyasıya çıkaraktır.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüya sahibinin dikkatini çekecek ve kendisini cezp edecek bir olayla karşılaşmasına ve merakını gidermesi için o olayın peşine düşmesine işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüya sahibi için yapılacak olan çöp çatanlık anlamına gelir. Rüya sahibi âşık olduğu kişiye ilanı aşkı büyük bir jest aracılığıyla yapacak ve birilerinden bu konuda yardım isteyecek diye tabir edilir.

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm kokladığını gören kişi kendisi için heyecan verecek, ilgisini çekecek ve kendisine eğlenceli gelecek bir şeyle karşılaşacak ve onun peşinden hiç düşünmeden, ne pahasına olursa olsun gidecek demektir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüya sahibinin yeni başlangıçlar yaşayacağı ve yeni kişilerle tanışarak yeni ortamlara gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Parfüm Almak

Rüya sahibinin âşık olduğu ve hayatını birleştirmek için hayalini kurduğu kimseye işaret eder. Aynı zamanda çocuk özlemi duyan çiftlere delalet eder.

Rüyada Parfüm Dökmek

İyi olan ya da hayırlı olan şeylerde delalet etmez, bilasik kötü haber tellalcısıdır. Rüya sahibinin çok sevdiği kişinin acısını görmesine ve onsuz kalmasına yorulur. Rüya sahibi için dayanılması çok zor bir acı ve büyük bir kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüya sahibinin tuttuğunu koparan kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Kişi için mutluluğun anahtarıdır. Rüya sahibi hayatı boyunca hiç mağlup olmayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Parfüm Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Merve Karataş (18 Mart 2014 saat: 15:37)

    Amcam rüyamda beni okşuyordu. Öyle çok zevk alıyordum ki bi uyandım yastığa sürtüyomusum meğerse. ondan sonra arkadan annem geliyor. amcam annemide oksamaya baslıyor. bu amcam varya ailecek gozu ustumuzde sanırım. Hepimizi elden geciriyor. kız kardesimde arkadan bizi videoya cekiyor. bi yandan da kardesimde kendini tatmin ediyor. ayaklarm titiriyor. korku ve heycan sarıyor bedenimi.Bu nedendir acaba çok mu arzuluyum. cvp lütfen. tşkkürler

  2. Songül ezer (07 Mart 2014 saat: 08:07)

    Rüyamda tanımadığım bir erkek benim makyaj malzemelerimden allık sürüyor yüzüne. Bende istemiyorum sürmesini. Sonra ona kendi kullandığım parfüm u veriyorum . Parfüm şişede az diye düşünürken bakıyorum ki şişe tam dolu. Sonra elimde su hortumu var toprağı suluyorum sudan annem ablam faydalanıyor . Bu kez ablamla asfalt yola yürüyoruz şakalasiyoruz. Sonra başka yerdeyim elimde balon gibi bir oyuncak var yaşlı teyze varmış onla oynamak istiyorum. Teyze oynayamıyor. Şimdiden Tsk ler

  3. emre (02 Ocak 2014 saat: 06:27)

    Ya ben rüyamda kiz arkadasimla bir yere girdim kizi tanimiyom ama rüyamda sevgilim ondan sonra bu yer biraz tuhafti çiftlikteki büyük içinde tavuk olan kulübeler olur ya öyle içinde banyosu vs. Var ben simdi buraya girdiğimizde yüzü görünmeyen korkunç bir gördüm ve irkildim bu bana doğru koştu ve beni öldürmeye calistı sonra bu bana saldirirken yani bununla ben kavga ederken bi parfumle karsilastim bunu aldim ve o şeyi bu parfümü onun yuUne hic durmadan sokmaya basladim Bir an yavasladi ve burnunun iyice önüne getirip aikmaya basladim sonra bu banyoya gitti bir gittim olmuş bibi ses arkami bi dondum bu banyodan geliyor banyoya gittim ve bir girdim ki bu yaratikmi dyim Ne deyim bilemedim almis tüm bir sivi sabunu suyun içine dökmüş yüzüme dokuyor gözüm çok yaniyodu bsi yapamadim elimdeki parfümü yüzüne dogrulttum ve sokmaya basladim bu tekrar yere yigildi ve ben bu şeyin İNSAN DEĞİL BİR ÖLÜMSÜZ olduğunu anladim kafasina kafasina tekme geçirdim ve artik bir Olumsuzu oldurmustum sevgilimi alip gittim……..ARKADASLAR YORUMLARİNİZİ BEKLİYORUM ACEBA O BİR 3 HARFLİMİ SEYTAN Mİ YOKSA AZRAİLMİYDİ. ??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,