RuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, dünyevi, zevklere ve mutluluklara işarettir. Rüyada güzel bir parfüm koklayan kimse dünya zevklerini tadar ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada kötü kokulu bir parfüm koklamak size uygun olmayan birini seveceğinize veya evleneceğinize; kötü bir parfüm sürmek de yine hayırsız olaylara ve faydasız ilime delalet eder. Rüyada parfüm süren kimse, gizli bir olayı açığa çıkarır veya bu rüya size söylenecek bir sözün ya da dedikodunun habercisidir. Rüyada bileğine sürdüğü parfümü koklayan, hayırlı bir mal kazanır. Rüyada deodorant görmek veya koklamak, dünya nimetlerine, eğlenceli geçecek günlere ve isteklerinize kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada görülen esans genellikle sırlara ve bu sırların insanlar arasında yayılmasına işarettir. Esans süren kimseye gizli bir söz ulaşır. Başkasına esans sürmek, sizden çıkacak bir dedikoduya, size esans sürüldüğünü görmek, size söylenecek bir sırra yorumlanır. Rüyada aile fertlerinizden veya akrabalarınızdan birinin esans sürmesi onlara ait bir sırrı öğreneceğinize, akrabalarınızdan birine esans sürmek ise onunla birlikte yapacağınız bir işe yorumlanmaktadır.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada görülen parfüm genellikle kadınlara işarettir. Rüyasında parfüm satın alan yakın zamanda güzel ve iffetli bir hanımla evlenir. Kadınlar içinse bu rüya zengin bir adamla nikahlanmak anlamına gelir. Rüyasında pahalı bir parfüm satın alan ve süren kimse, dünya hayatında büyük nimetler elde eder ve hayal bile edemeyeceği büyük menfaatlere ulaşır. Rüyada ucuz parfüm ise, az bir kazanca veya mala, parfümün kokusu ise elde edeceğiniz malın cinsine işarettir.

Rüyada Parfüm Koklamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada parfüm koklayan kişi, eğlenmekten hoşlanan, dünyevi zevklerin ve yaşamın tadını çıkaran; aynı zamanda renkli bir kişiliğe sahip, insanların ilgisini çeken bir karaktere sahiptir. Bu rüya güzele olan tutkunuzu da göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Parfüm Koklamak İle İlgili Rüyalar;

 1. merve (04 Ekim 2015 saat: 10:03)

  Merhaba ruyami acil yorumlarmisisnz

  Ruyamda en yakin kiz arkadasim ve sevdigim adam birlikte bi odada kalioru ama ssevdim cocuk kiz arkadasima ilgi gosteriomus bu aeada cocuk sevgilimdi snra ben tuvalete buyuk tuvalatimi yapiorum onlar icerde iiceri geciorum kocaman dolaplar var icleri kocman siseli parfumler dolu kokluyorjm bazilarini guzel pahali parfumlar snra sevdigim adam dioki bu sigarayi kim icti sigaradan nefret eder filan nesee snradan bi cocuk gelio beni goturmek bide arkadasimi goturmek istio ben eski sevgilim gozune bakiorum beni birakmasin diye snra bayiliorum masustan kiz arkadasimi goturuo ama snraben makyaj hapiorum yarim yamalak sevdim cocuk gelio beni opio sarilioo beni birakmicani soluo snra ben kalkiorum elimi yuzumu yikiyorum neyse sevincten olcem baska arkadaslarim gelip hevesimi kiriolar o seni kullanio inanama filan nese snra yaslilarla dolu bi odaya girirorum bayrammis ellerini sikiorjm snra ayakkabilarkmi alip cikcam 3 tane ayakkabim varmis snra bi tv programina katiliorum filan karisik bisi en sonda bi eglenceli dans etmek icin bi yere gidioruz ben cok guzelmisim

 2. merve (04 Ekim 2015 saat: 10:01)

  Merhaba ruyami acil yorumlarmisisnz

  Ruyamda en yakin kiz arkadasim ve sevdigim adam birlikte bi odada kalioru ama ssevdim cocuk kiz arkadasima ilgi gosteriomus bu aeada cocuk sevgilimdi snra ben tuvalete buyuk tuvalatimi yapiorum onlar icerde iiceri geciorum kocaman dolaplar var icleri kocman siseli parfumler dolu kokluyorjm bazilarini guzel pahali parfumlar snra sevdigim adam dioki bu sigarayi kim icti sigaradan nefret eder filan nesee snradan bi cocuk gelio beni goturmek bide arkadasimi goturmek istio ben eski sevgilim gozune bakiorum beni birakmasin diye snra bayiliorum masustan kiz arkadasimi goturuo ama snraben makyaj hapiorum yarim yamalak sevdim cocuk gelio beni opio sarilioo beni birakmicani soluo snra ben kalkiorum elimi yuzumu yikiyorum neyse sevincten olcem baska arkadaslarim gelip hevesimi kiriolar o seni kullanio inanama filan nese snra yaslilarla dolu bi odaya girirorum bayrammis ellerini sikiorjm snra ayakkabilarkmi alip cikcam 3 tane ayakkabim varmis snra bi tv programina katiliorum filan karisik bisi

 3. yasemin (15 Ağustos 2015 saat: 08:53)

  Rüyamda bor magazadaydim kız kuzenim ile birlikte bana Şurada parfümler var dedi bi sürü parfüm vardı içlerinde Avon da satılan parfümler de vardı bense diğer parfümleri kokluyordum hangisi güzel diye ama kokladiklarimdan sadece iki tanesinin kokusunu alabildim diğer kokladiklarimdan koku alamadm.mağaza sahibi biraz kizgindi sonra bi baktım aynı mağazada bi kız gelinlik deniyor gelinlik pek güzel değildi sonra o kız gelinliği bi şekil semal verip bu şekilde olsun dedi mağaza sahipleri tabi ki olur dedi. Sonra magazaya iki bayan bi erkek gördü mağazalar lerin arkadaşları imiş bi işleri varmış yardım etmeleri için gelmisler güleç yüzlüleri daha sonra tanıdığım biri geldi mağazadakine yasemin gitsin yanıma gelin gibisinden bsy dedi ben duyunca çok zoruma gitti hiç belli ettirmedm onlara duyduğumu kalkıp gideyim derken sıçradım ruyadan. Değişik bi rüyaydı yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,