RuyaTabirleri.com

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak, uzun zamandan beri aynı şeyler işe uğraşan, senelerdir aynı işte çalışan ve aynı evde oturan rüya sahibinin, hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir değişikliğe gideceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, yaptığı işlerle adından söz ettirip çok daha büyük projeler gerçekleştireceğine ve yeni hayatında çok daha mutlu olup hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm sıkmak ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, her zaman aynı hayatı yaşamaktan sıkıldığına, hayatını değiştirmek için büyük ve kararlı adımlar atacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet eder.

Rüyada Parfüm Sıkıldığını Görmek

İş hayatında çok farklı bir yol izleyen ve kendisine yeni bir hayat kuran rüya sahibinin, birlikte olduğu kişinin, çok istemesi üzerine yeniden bir değişikliğe gideceğine, bu sayede çok daha iyi bir hayata sahip olacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Üzerine Parfüm Sıkmak

Rüyayı gören kişinin, yeni arayışlar içine girdiği hayatında çok büyük değişiklikler yapacağına, bu değişikliklere önce kendisinden başlayacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, yeni bir iş bulacağına ve yeni yerlerde gezip eğleneceğine delalet eder.

Rüyada Birine Parfüm Sıkmak

Aile hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen birisinin, kendisini ve hayatını değiştirmek için rüyayı gören kişiden yardım isteyeceğine, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına ve her türlü desteği sunacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Parfüm Sıkmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Arzu Kısaoğlu (12 Aralık 2014 saat: 11:57)

  Merhaba.Rüyamda giyinip hazırlanıyorum evden çıkmadan önce başdan aşağıya parfüm sıkıyorum kendi üzerime o kadar çok sıkıyorum ki rüyada ki kokundan rahatsız olup uykumdan uyandım gerçek gibiydi.
  Uçakla arkadaşlarım kardeşim eşim herkes birlikte kalabalık Mısır’a günübirlik turlara katılıyoruz eğlence gezme amaçlı güle oynaya gidiyoruz Mısır’a orda piramitlere gidiyoruz ben piramidlere vardığımda bi hafif bi rüzgar hissediyorum sonra bi bakıyorum etrafımda kimseyi göremiyorum ama tuhaf korkmuyorum piramitler merdiven merdiven ben ilk basamağının üzerine çıktığımda arkamda bi ses işitiyorum tok bi erkek sesi ne çok gür ne çok yumuşak bana işte yolun açıldı herşey geride kaldı bütün karanlıklar dedi.

 2. Cem Alaca (20 Ekim 2014 saat: 13:33)

  Selamlar rüyamda arabamın içine oturdum içimde sıkıntı vardı fakat bir parfum kokusu buldum ve arabanın paspaslarına sıktım ruyanın geri kalanını hatırlamıyorum bu ne demek yardımcı olursanız sevinirim ben bunu yapmadan önce ayrı olduğum eski sevgilim hakkında istiare duası yaptım ama bu rüya sabaha dogru gördüğümü düşünüyorum bu ne demek aciklarsaniz sevinirim Teşekkürler.

 3. selen (14 Ekim 2014 saat: 20:48)

  rüyamda sınıfta oturuyoruz kalabalığız ben gidip parfüm sıkıyorum ve sevdiğim çocuğun yanındaki sırada oturuyorum ama çocukla o güne kadar gerçek hayatta bir muhabbetimiz yok işte ben yanına oturuyorum oda hafifçe bana doğru dönerek oh be ne güzel koktu diyor. Sonra be hafifçe gülümsüyorum ve sınıftan çıkıyoruz arkadaşlarımla denize gidiyorum çok güzel temiz ve derin suda yüzmeye başlıyorum sonra deniz çekiyor rüyam bu şekilde

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,