RuyaTabirleri.com

Rüyada Parisi Görmek

Rüyada Paris’i görmek, rüyayı gören kişi için huzur ve mutluluk dolu günlerin yaklaştığına ve uzun bir süreden beri kendisini kötü hissetmesine ve tüm hayatını etkileyen bir sıkıntının içine düşmesine sebep olan olayların sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, giyim kuşamına ve dış görünüşüne önem veren bir kişi olması sayesinde insanlar tarafından çok daha dikkate alındığına ve böylece işlerinin günden güne daha iyi bir duruma geldiğine işaret eder.

Rüyada Paris’te Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve sosyal hayatı içinde yaptığı çalışmalar ve girdiği projeler sayesinde aldığı başarılar ile kendisini çok iyi hissettiğine, bu sayede çok daha büyük bir güvenle adım attığına, işlerine dört elle sarıldığına ve daha iyi kazançlar elde ederek çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.

 Rüyada Paris’te Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, kısa süre içinde çok iyi işlere imza atması ve büyük kazançlar elde etmesi sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına ve refah içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Paris’e Gittiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe daha büyük başarılar kazanarak insanlar arasında adından sıkça söz ettiren ünlü bir kişi olacağına, bu sayede sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, uğradığı zararları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına ve yaptığı hataları farklı şekillerde telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada Fransa Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin çok hayırlı bir döneme gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: