RuyaTabirleri.com

Rüyada Park Etmek

Rüyada park etmek, işleri rölantiyeye almak ve biraz daha sabırlı şekilde hareket etmek anlamına gelir. Kişinin acele etmeden durum değerlendirmeleri yapmasına ve her türlü savaştan mantığını kullanarak zaferle çıkmasına, aldığı galibiyet sonrasında rehavete kapılmayıp, yeni projeler için çalışmaya başlayacağının işaretidir. Park etmek bazen işlere ara verilmesine, tatile çıkmaya, sevdikleri ile beraber vakit geçirip, kendini dinlemeye, alınan kararların doğruluğu üzerinde düşünmeye ve bazı işleri zamana bırakmaya da alamettir. Evlilikte oluşan çatlakların ilişkiyi zedelememesi için her iki kişinin de azami derecede anlayış göstereceğine, bir süre sonra eski neşeli günlerine geri dönerek evliliklerini kurtaracaklarına da yorumlanır.

Rüyada Arabayla Park Etmek

Boş bir alana araba parkı yapmak kişinin usta olduğu bir işte kendi yeteneklerini çok daha geniş bir pazara sunabileceği bir fırsat yakalaması sonrası şansın yüzüne güleceği anlamına gelir. Bugüne dek fırsat bulamadığı veya gerekli desteği görmediği için yeteneklerini kullanamayan ve içindeki cevheri saklamak zorunda kalan kişilerin yaşamlarında bir dönüm noktası olacağını tabir eder. Çok büyük bir şans ve kısmet şeklinde tabir edilen rüya, özel yaşamda kişinin ilk görüşte vurulacağı ve aklından bir türlü çıkaramayacağı biriyle tanışması anlamına da gelir.

Rüyada Motosiklet Park Etmek

İş konusunda beklentileri tam olarak karşılamasa da kişinin sahip olduğu mesleğin hayat boyu gelir elde etmesine yardımcı olacağına ve her açıdan kişiyi mevcut sıkıntılarından kurtaracağına alamet eder. Bu rüyayı görenler aynı zamanda çocukluk hayallerini gerçekleştirirler ve her ne kadar yetişkin olsalar da zaman zaman çocuksu tavırlar sergilerler.

Rüyada Park Etmenin Psikolojik Yorumu

Hayat temposu çok yüksek olan kişilerin biraz durgunluk ve sakinlik yaşamak istediklerinin işaretidir. Her yere ve herkese yetişmek isteyen kimselerin bu durumdan fazlasıyla bunaldıklarını ve kendilerine ait bir zaman dilimi yaratarak dinlenmek istediklerinin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!