RuyaTabirleri.com

Rüyada Park Görmek

Rüyada park görmek, rüya sahibinin kendisinden küçük olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinden yaşça küçük olsalar bile akıl anlamında kendisine denktirler ve rüya sahibi bu kimselere hiç tereddüt etmeden sırrını söyleyebilir ya da derdini açabilir diye tabir edilir. Rüyada park görmek, rüya sahibi olan kişi için yaşça küçük olsalar bile kalben büyük ve güvenilir kişilerin varlığı şeklinde açıklanır.

Rüyada Parkta Oturmak

Rüyasında parkta oturduğunu gören kişi, kendisini kara kara düşünmek zorunda bırakacak, çok zor bir durumun içine düşecek demektir. Rüya sahibinin bu karmaşık durumdan kurtulması bir hayli zaman alacağı gibi kendisini de çok yıpratacaktır.

Rüyada Parkta Gezmek

Rüyada parkta gezdiğini gören kimse, başkalarına göre saçma ve anlamsız olan bir karar alacak ve bunu uygulayacaktır. Rüya sahibinin bu kararı, kendisini değil onu küçümseyen kişileri mahcup edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Parkta Yürümek

Rüyada parkta yürümek, rüya sahibinin kendisi için çok iyi niyetleri ve temiz duyguları olan bir kişinin çevresinde dönüp durduğuna ama rüya sahibinin bu durumun henüz farkına varmadığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibinin kaderindeki kişi olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Lunapark Görmek

Rüya sahibinin heyecana olan düşkünlüğüne işaret eder. Kişinin eğlence konusunda çocuklardan geri kalmadığına, bulduğu her fırsatta kendisine zevk veren şeylerle meşgul olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yeşil Park Görmek

Rüyada yeşillikler içinde bir park görmek rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zenginlik içinde bir hayatı olacağına delalet eder. Rüya sahibi lüks ve rahatlık içinde herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayat sürecektir.

Rüyada Parkta Sallanmak

Rüya sahibinin hızlı, kısa ama dolu dolu yaşayacağı ve unutamayacağı bir yaz aşkına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Park Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Selma (20 Kasım 2015 saat: 11:55)

  Rüyamda annemlen parkta geziniyorduk anneme kalmaya yer arıyordum çünkü eşim onu bizim evde kalmasını istemiyordu parkta şarkı söyledim. Ve annem ağladı sonra küçük bir çocu ben severken anneme sen illerle ben gelcem derken annemi parkta kaybettim annemi ararken ve rüyamdan uyandım.

 2. Melodi (31 Mayıs 2015 saat: 09:36)

  Beni seven oglan benim resmimi koyu kahve bir masanin ustunde kagida ciziyor. Sonra bu oglani benim arkadasimla iceriye goturuyoruz. Birseyler yapacak sanirim. Tabi ben arladasimla anlastim ne yaptigi hakkinda bana surekli fotograf cekip gonderecekti. Bir arkadasimdan hastaneye gittim. Diye mesaj geldi. Onun yanina gitmek icin şöförü çağırdim. Araba gelince arabaya bindim. Arabanin rengi siyah.
  Şöförden nereye gittigimi soylememesini parka gittigimi soylemesini istedim. Kesit olarak da bir parkta. Bankta oturdugumu gordum. Daha sonra da uyandim.

 3. Ali (17 Mayıs 2015 saat: 10:01)

  İyi gunler ruyamda büyük bir sıte içinde uzun boylu bir tanımadıgım bır adamla sıte içindekı parkı gezıyorum park cok güzel yeşillikler içinde bende orada duzenleme yapacagım anlatıyor burası senın birde ev vercez sana dıyor karmaşik biraz ama yeşillikler o kadar cok uzamış ki onların içinden gecıyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,