RuyaTabirleri.com

Rüyada Parke Görmek

Rüyada parke görmek, maddi zenginliğin artması sayesinde manevi zenginliğin de artacağına rivayet edilir. Karlı işler yapmaya, ticarethane kurmaya, usta olmaya, işinde başarılı adımlar atmaya, öne çıkmaya, rakiplere karşı üstünlük kazanmaya alamet eder. Rüya sahibinin birikimlerini en doğru ve kendisi için en hayırlı şekilde kullanmayı başaracağına bu sayede eline geçecek mal varlığı ile rahat bir hayata kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Cilalı Tahta Görmek

Rüyada cilalı tahta görmek ya da cilalı parke görmek, rüya sahibinin meslek hayatındaki şansına, kısmetine ve yükselişine işaret eder. Kişi, işini kusursuz ve eksiksiz yapıyor olması sayesinde ticaret ve iş dünyasında ön plana çıkacak böylece büyük paralar kazanacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yer Döşemesi Görmek

Rüyada yer döşemesi görmek de parke görmekle aynı anlama gelir. Rüya sahibinin özellikle de dünya malından yana yüzünün güleceğine ve variyetinin çok daha artacağına işaret eder.

Rüyada Laminant Görmek

Rüyada laminant görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı kötü bir olaya ve sonrasında da hem üzgün hem de korkar olmasına işaret eder. Kişi, canının ve malının hiç tereddüt etmede teslim ettiği bir kişinin çok büyük bir hatasına şahit olacak ve ondan çok ürkecek demektir.

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek hayatı ve insanı temsil eder. Bu rüyayı kim görürse onun hayatına işaret eder ve rüya sahibinin yaşayacakları, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri ile tabir edilir.

Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek çok hayırlıdır çünkü şansı ve kısmeti sembolize eder. Rüya sahibinin bundan sonra şaşının hep yaver gideceği, bahtının açık ve geleceğinin de parlak olacağı anlamına gelir. Kişi sonunda hakkı olan mutluluğu ve başarıyı yakalayacaktır diye kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!