RuyaTabirleri.com

Rüyada Parlak Ayakkabı Görmek

Rüyada parlak ayakkabı görmek, girilecek yolların doğruluğunu, atılan her adımın kişiye itibar ve saygı getireceğini, işinde yetkin insanlarla beraber çalışarak kariyerini sağlamlaştırmayı ifade eden rüya, gösteriş ve lükse olan düşkünlüğü de bildirir. Aşırıya kaçmamakta dikkat eden rüya sahibinin hayata dair her türlü konfordan yararlanmak istediğini, zaman zaman kantarın topuzunu kaçırsa da, sonradan kendini toparladığını bildirir. Parlak ayakkabı iyi bir iş yaşantısını, kişiyi ileriye götürecek kararları tabir eder. Güç kazanmak, işlerinde ve ev yaşantısında yardımcılarla çalışmak, hiçbir şeyin eksiğini görmeden yaşamak demektir. Parlak, temiz ve yeni bir ayakkabı görmek, alınacak bir gayrimenkul, altın veya değerli eşya satın almak, birikimlerden yüksek gelir elde etmek anlamındadır.

Rüyada Parlak Ayakkabı Satın Almak

Ayağına bol gelen, parlak bir ayakkabı satın almak, gelecek için çalışıldığına ve her kuruşun biriktirildiğine, yapılan tasarruflar sonucunda zengin olmaya yorumlanır. Kişinin gelişmesini engellemeye çalışan, ileri gitmesini istemeyen düşmanların bertaraf edildiğine de tabir edilir. Ayağa dar gelen bir ayakkabı alınıyorsa, kariyer engellerine, hedeflenen başarının gecikeceğine, evlilikte uyumsuzluğa, ilişkilerde sinirlerine hakim olunamadığı için sürekli tartışma yaşamaya alamettir.

Rüyada Parlak Çocuk Ayakkabısı Görmek

Hamile bayanlar veya evli bayanlar için çok güzel, hayırlı bir rüyadır. Sağlıklı evlatlar dünyaya getireceklerine ve uzun yıllar, sağlıklı şekilde yaşayacaklarına alamettir. Ailesiyle beraber, yuvasında mutlu olan insanlara, geleceğe yönelik istenen her şeye kavuşmaya tabir edilir. Çocuk sahibi olmak isteğine ve aile özlemi içinde olan kişinin evlenmek istediğine de yorumlanır.

Rüyada Parlak Ayakkabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk hayallerini hala sürdürebilmek, içindeki heyecanı her an diri tutabilmek manasındadır. Parlak ayakkabı hayata tutunmanın, hırslı bir kişiliğin, ideallerinin peşinden koşan rüya sahibinin yolundan dönmediğinin ifadesidir. Kararlı olmak ve iş bitirici bir karaktere de yorumlanır. Yapılan her işte başkalarının takdirini görmenin kişi için çok önemli olduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,