RuyaTabirleri.com

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada parmak görmek erkek evlada ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında parmaklarını gören kişinin erkek bir evladı olacak ve rüya sahibi çok zengin olacak demektir. Rüyada parmağın yanması kişinin yapacağı bir yanlışa işaret eder. Rüyada zarif parmaklar görmek elleriyle sanat yaparak para kazanan kişiye, bol kazanç elde edecek olan iş adamına ve güze konuşmayı ya da güzel yazmayı beceren kimseye delalet eder. Rüyada parmakların yaralı olması kişinin hayâsız bir şey yapacağı anlamına gelir.

Rüyada şekilsiz parmaklar görmek işlerde yaşanacak olan sorunlara delalet eder. Rüyada kişinin parmaklarını çıtlattığını görmesi ciddiyetsiz söze ya da davranışa işaret eder. Rüyada işveren kişinin fazladan parmakları olduğunu görmesi, rüya sahibinin işçilerine adil davranmadığı ve onları ciddiye almadığı anlamına gelir. Rüyada sağ elin parmaklarını görmek çok hayırlıdır, dini vecibeleri işaret ederken sol elin parmakları kuzenlere işaret eder. Rüyada güzel, bakımlı ve zarif parmaklar görmek kişinin özel hayatında her zaman mutlu ve huzur içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada Ayak Parmaklarını Görmek

Rüyada ayak parmaklarını gören kişinin hayatı yolunda gidecek, işleri açılacak, kazancı artacak ve değerli eşyaları fazlalaşacak demektir.

Rüyada Yaralı Parmak Görmek

Rüyada yaralı parmak görmek iyi değildir, kişinin yaşayacağı sıkıntıların, zorlukların ve üzüntülerin bir işaretidir.

Rüyada Parmakların Kesilmesi

Rüyada parmakların kesilmesi her parmağa göre değişir. Başparmağın kesilmesi seyahate gitmeye, işaret parmağının kesilmesi dinde yükümlülüklerin yerine getirilmesine, orta parmağın kesilmesi, hükümetin başında olan kişinin vefatına, yüzük parmağının kesilmesi maddi zarara, küçük parmağın kesilmesi ise rüya sahibinin torununun vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada Parmakların Kısaldığını Görmek

Rüyada parmakların kısa olduğunu görmek dini vecibelerin yerine getirilmediği ya da düzensiz olarak yapıldığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!