RuyaTabirleri.com

Rüyada Parmak Kopması

Rüyada parmak kopması, görülen parmağa göre farklı anlamlar içerir. Başparmağın koptuğunu gören kimse aile büyüklerinden bir kimsenin ya da devletin üst kademelerinde görev alan bir tanıdığının ölüm haberini alır. İşaret parmağının koptuğunu gören kişinin işleri bozulur ve yapacağı yolculuklar hayır getirmez Yüzük parmağının koptuğunu gören kişi ise mal varlığının çoğunu kaybeder ve büyük sıkıntılar yaşar. Parmağının bir hayvan tarafından veya biri tarafından ısırılarak koparıldığını gören kimse ömür boyu utanç duyacağı bir olaya karışır.

Rüyada Parmak Görmek

Kişinin maddi ve manevi olarak güç kazanacağı ve kazancının da yüksek olacağı bir döneme girdiğini, başarılı olacağını ve pek çok fırsat elde edeceğini işaret eder. Rüya sahibi iş ile ilgili bir konuda haber bekliyorsa alır, sıkıntıları çözülür ve hasta ise iyileşir. Rüyasında parmak kopması gören kişinin parasal açıdan çok iyi gelirler getiren anlaşmalar yapacağına da yorumlanır. Hayırlara vesile olan rüya işlerin yoluna girmesine ve isteklerin gerçekleşeceğine tabir olur. İnce ve güzel parmaklar görmek ise kişinin sanat alanında ün sahibi olacağı bir işle uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada Parmağının Kesildiğini Görmek

Rüyada el parmaklarının kesildiğini gören kişi ölüm haberi alır, kaza tehlikesi atlatır ve para kaybeder. Ayak parmaklarının kesildiğini gören kişi ise, mevcut hayat standartlarını kaybeder ve işinden olur. Yeni ve zor bir hayatın başladığının habercisidir. Farklı bir yoruma göre, kişinin başparmağını kesilerek kaybetmesinin yepyeni ve iyi bir hayata başlayacağını, bu değişikliğin kişiye başarı ve para kazandıracağını işaret ettiği yönündedir.

Rüyada Sağ El Parmaklarının Kesildiğini Görmek

Kişinin manevi açıdan zayıfladığının ve dini ibadetlerini yeterince yerine getirmediğini işaret eder ve ayrıca uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Parmaklarının Isırıldığını Görmek

Rüya sahibinin amansız bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin birinci dereceden yakınlarının da sıkıntılar yaşayacağına ve kaza gibi belalar yaşanacağına da tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!