RuyaTabirleri.com

Rüyada Parti Görmek

Rüyada parti görmek, hayat içerisinde istenmedik olaylar ve can sıkıcı sorunlar ile karşılaşılacağına ve bu sorunların ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar doğuracağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında parasal sorunlardan kaynaklanan problemlerin rüyayı gören kişiyi içinden çıkılmaz sıkıntılar ile zorlayacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Partiye Üye Olmak      

Rüyada bir partiye üye olmak, sosyal hayatında ister istemez ortaya çıkacak sorunlardan ötürü kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Doğumgünü Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada doğumgünü partisi verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok güzel ve sevindirici haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada Nişan Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada nişan partisi verdiğini görmek, rüya sahibinin, aile içinde arası bozulmuş olan kişilerin ilişkilerinin düzeleceğine ve çıkan sorunların en kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret edilir.

Rüyada Yemek Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada yemek partisi verdiğini görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta başlayan arkadaşlıkların daha sonra sosyal faaliyetler açısından daha etkin olmasına tabir edilir.

Rüyada İçkili Partide Bulunmak

Rüyada içkili partide bulunmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı endişeye işaret edilir.

Rüyada Gürültülü Partide Bulunmak

Rüyada gürültülü partide bulunmak, aile hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak aksi durumlardan ötürü çok büyük üzüntü yaşanacağına ve bu sorunların gerek ayrılık gerek hastalık durumlarından kaynaklandığına delalet edilir.

Rüyada Neşeli Bir Partiye Katılmak

Rüyada neşeli bir partiye katılmak, rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan pek memnun olmadığına ve çok huzursuz olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kötü Bir Partiye Katılmak

Rüyada kötü bir partiye katılmak, rüya sahibinin, hayata karşı çok becerikli, akıllı ve çok yetenekli bir duruş sergileyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Parti Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ışıl (14 Ekim 2014 saat: 11:57)

    merhaba
    rüyamda bi otobüse biniyorum (İETT)bakırköyde iniyorum kolumda çanta var elimde de bi tane sapı uzun ve biraz dikenli kırmızı bi gül çantama sıgdırmaya çalışıyorum onu sonra dikenli kısmından biraz koparıyorum sıgsın diye sıgıyo daha sonra çalıştıgım yerdeki müdürümün evinin kapısında buluyorum kendimi daha önce oraya hiç gitmedim ve müdürüm bakırköyde oturmuyo kapıyı çalıp içeri giriyorum içerisi kalabalık tanımadıgım insanlar var müdürümün erkek kardeşinin dogum gününü kutluyorlar.her taraf süsülenmiş biraz kalıp çıkmak istiyorum kalmam için ısrar ediyo müdürüm ama kalmak istemiyorum daha sonra teyzemi görüyorum bana 2 tane kırmızı gül veriyo sendekinin yanına koy bunları diyo sonra uyandım.
    yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,