RuyaTabirleri.com

Rüyada Pas Görmek

Rüyada pas görmek nazara gelmek ve hastalanmak olarak yorumlanır. Özellikle sağlık konusunda hayati tehlikesi bulunan kötü bir hastalığın kişide büyük sıkıntılara neden olacağının ve uzun sürecek tedavilere maruz kalınacağının alametidir. Aile içinde bitmeyen kavgaların, alacak verecek tartışmalarının ve sorunlu bir miras meselesinin işareti de olan rüya genellikle kişinin huzurunun kaçacağını, aile birliğinde sürekli sıkıntılar yaşanması nedeni ile ayrılıkların gündeme geleceğini, aile ile bağların kopacağını da bildirir. İyiye yorulmadığı gibi, yaşamın her alanında kişinin pek çok sorunla boğuşmak zorunda kalarak, giderek sabrını ve gücünü yitireceği şeklinde de tabir edilir. Eski meselelerin sürekli gündeme gelmesi ve düşmanları olanların fena hareketlerle karşılaşacaklarına da alamettir.

Rüyada Paslı Çivi Görmek

Paslı çivi tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacak olan rüya sahibinin aklıselim bir şekilde hareket etmesi sonucunda kendisini bu durumdan sıyıracağını ve koruyacağını işaret eder. Aile içinde söz dinlemeyen bir evlada, huysuz ve sürekli şikâyet eden bir eşe de işaret olan rüya, iş yerinde sürekli sorun yaşanılan bir durumla ilgili çözüm aranacağının da alametidir. Kişinin bir türlü bırakamadığı zararlı alışkanlıklarından kaynaklanan maddi kayıpların hat safhaya gelmiş olmasından dolayı zor günlerin kapıda olduğunu da bildirir.

Rüyada Pas Tutmuş Eşya Görmek

Ölü ve gereksiz bir para yatırımı yapacak olan rüya sahibinin zararından dönmek istese de geç kalacağını, ailesi de dahil olmak üzere çevresindeki pek çok kişiye karşı mahcup duruma düşeceğini bildirir. Hastalığı olanlar için uzun süre sağlıklarında bir değişiklik olmayacağını, aile veya yakın akraba çevresinden birine ait ölümcül bir hastalık haberi alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Pas Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişi ile ilgili acı bir hatıraya sahip olanların sık sık bu anıyı düşündüklerini ve hafızalarında canlı tutmalarından dolayı aynı acıyı defalarca çektiklerinin, zamanla bunu bir alışkanlık haline getirdiklerinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pas Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Senay akkus (18 Ağustos 2016 saat: 08:01)

    Rüyamda yüksek bir yerdeydim arkadaşım aşağıya düşüydüşüyordu onu tutmak için elini tuttum sonra beraber yukarıdan aşağıya sallandik ikimizde tahta vardı ve çivileri küflü idi tahta yavaş yavaş sökülmeye başladı arkadaşım tahtayı hızla salladı ve bu sefer tahtanın altındaki büyük kalıpla birlikte aşağıya doğru düşmeye başladık ama düştüğümüzü gormedim.daha sonra hemen başka rüyada buldum kendimi yagmur yağıyordu ikitane motor yan-yana gidiyordu birinin üzerinde polis diğerinin üzerind e bir çocuk vardı çocuk iki motorun arasında biri bir kolunu tutmuş diğeri bir kolunu polis şemsiye tutuyordu.yine ordan başka rüyaya gectim her sel olmuş su bulanık arabamızı sel takla attırdı eşim hemen arabanın arkasından sele atladı eşimi beklerken kızımı almayı unutmusum sonra geri dönüp kızımı almaya gidiyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,