RuyaTabirleri.com

Rüyada Paşa Görmek

Rüyada paşa görmek, rüya sahibinin, çalışıp çabalayarak ve gece gündüz alın teri dökerek ortaya koyduğu ve yapılan çalışmalar ile desteklenen projelerin başarı kazanması sonucunda çok iyi yerlere geleceğine ve halk arasında çok büyük bir ün kazanacağına delalet edilir. Ayrıca, resmi kurumların verdiği destekler ile sıkıntılardan kurtulup büyük bir saygı kazanılacağına yorulur.

Rüyada Emekli Paşa Görmek

Rüyada emekli paşa görmek, rüyayı gören kişinin, son zamanlarda moral olarak çok kötü bir durumda olacağına ancak iyi davranışlarından kopmadığına tabir edilir.

Rüyada Kendini Paşa Olarak Görmek

Rüyada kendini paşa olarak gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatta iyi bir yere gelebilmek için uzun zamandır çalıştığına yorumlanır.

Rüyada Osmanlı Paşası Görmek

Rüyada osmanlı paşası görmek, yapılan işler ile çok büyük bir ün kazanılacağına ve iş hayatından başlayarak saygın bir kişi olunacağına delalet edilir.

Rüyada Kağan Görmek

Rüyada kağan görmek, iş hayatında, çalışıp çabalayarak çok büyük başarılara imza atmaya tabir edilir.

Rüyada Şah Görmek

Rüyada şah görmek, iş hayatında insanların yapılamaz ya da yapılması çok zor dediği bir işin rüya sahibi tarafından alınmasına ve çok iyi ve çok doğru bir şekilde yapılmasına yorumlanır.

Rüyada Hükümdar Görmek

Rüyada hükümdar görmek, iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatında olumlu şeyler ile karşılaşılacağına işaret edilir. Yani, rüya sahibi,  iş sahibi ise işinde başarı kazanıp çok büyük kazanç elde edeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına yorulur.

Rüyada Bir Hükümdarla Konuşmak

Rüyada bir hükümdarla konuşmak, resmi kurumların birinden çok büyük bir iyilik ve destek görüleceğine ve alınan destek ile büyük başarı kazanılacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!