RuyaTabirleri.com

Rüyada Pasaport Görmek

Rüyada pasaport görmek, aksilik, zorluk, zahmet, sıkıntı, dert, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir.Geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet eder. Rüyada pasaport görmek, bundan sonra hiçbir şeyin kolay elde edilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Pasaport Almak

Rüyada pasaport almak, rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına tabir edilir.

Rüyada Pasaport Almaya Çalışmak

Rüyada pasaport almaya çalışmak da aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına yorulur.İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder.

Rüyada Pasaport Çıkarmak

Rüyada pasaport çıkarmak, rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir.

Rüyada Pasaport Kaybetmek

Rüyada pasaport kaybetmek, rüya sahibinin çok emek harcadığı, gece gündüz kafa yorarak üzerinde çalıştığı bir işin kendi istediği gibi sonuçlanmayacağına tam oluyor derken bir anda durmasına ve yarım kalmasına yorulur.

Rüyada Vize Almak

Rüyasında vize aldığını gören kişi tüm sıkıntısından, derdinden, kederinden kurtulacak, gönül rahatlığına erecek, iç dünyası zenginleşecek ve güzelleşecek diye ifade edilir. Rüyayı gören kişinin içine düştüğü zorluktan tez zamanda çıkacağına, sabrının sonunda muradına ereceğine ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pasaport Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Dertli (04 Eylül 2015 saat: 19:04)

  Rüyamda pasaportumu koyduğum yerde bulamiyordum ayrılmak üzere olduğum eşimle tatile çıkacağız sözde anneme bağırıyor um ama annem yanımda değil nereye koydun diye tam o ara saate bakıyorum gitme vakti gelmiş ama pasaportu bulamadım sonrasında uyandim zaten. Hayırlı rüya olması temennisiyle

 2. Emeni (05 Nisan 2015 saat: 16:28)

  Benim adım Emeni,Tunusluyum, ve Tunus’ta yaşıyorum.
  Dün gece garip bir rüya gördüm.Gördüm ki: Ben Annemlerle İstanbul’a seyahat ediyordum, ve benim iki pasaportum vardı, birincisi Tunus pasaportu, ikincisi ise Türk pasaportu.
  Sonra birden bire pasaportlarım ya çalındılar, ya da kaybedildiler tam olarak bilmiyorum. Pasaportlarımı bulmadığımda panik yaptım, korktum, sonra kim aldı, acaba pasaportlarımsız İstanbul’a nasıl gideceğim diye sormaya başladım. Bir de Atatürk Havalamanındaki çalışanların benim İstanbul’a girmeme izin vermeyecekleri için çok korkuyordum.
  Ama sonra birden bire Türk pasaportumu buldum, Tunus pasaportumu ise bulmadım, hiç yoktu.
  Türk pasaportumu bulduğumda abime gidip acaba Atatürk havalimanındaki çalışanların sadece Türk pasaportum ile İstanbul’a benim girmeme izin verecekler mi diye sordum, o bana dedi ki: bilmiyorum, ve ben sadece Türk pasaportumun var olduğu için benim İstanbul’a girmeme izin verilmeyeceği için korkuyordum. Lütfen gördüğüm rüyayı açıklayın, ve anlamının ne olduğunu bana söyleyin!

 3. emine (06 Şubat 2015 saat: 10:25)

  dolapta beyaz üzüm,karpuz ve kavun kesilmiş halde göruyorum.bir posete hepsinden bir kac parca koyuyorum yolda yeriz diye.pasaportu alcagım cantadan altin kupe,kolye ucu ve parfum cikiyor onlari evdeki dolaba sakliyorum kupeyi anneme veriyorum saklasin diye.

 4. emine (06 Şubat 2015 saat: 10:19)

  rüyamda yurtdışına gidecekmişim uçağa yetişmeye çalişıyorum ama pasaportumu unuttuğumu farkediyorum sonra pasaportumu buluyorum.onun öncesindede beni havaalanina babam yetistirmeye çalısiyor sonra annemde hava alanina gelmek istiyor.bende anneme ilaclarini aldin mi diye soruyorum.sonra buzdolabini aciyorum annemin ilaclarini almak icin dolapta bey

 5. aysel (25 Ekim 2014 saat: 15:18)

  Gercekte pasaportumu kaybetmiştim 2,3 ay önce hala da bulamadım ama devamlı rüyamda pasaportumu görüyorum. İç dünyamla alakali değil cunki bu konuda düşünmüyorum… Ama bir seferinde birinin pasaportdakı adresden evimi bulup pasaportumu bana iade ettiğini gördüm.. diğerinde ise bu gece hiç ummadık bir binada tanımadığım bir kız onu bulup saklamıştı ve bana verdi.. çok sevinçliydim.. yorumu nedir.. teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,