RuyaTabirleri.com

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek kazanç elde etmek olarak tabir edilir. Pasta yiyen kişi rızkını yiyor diye yorumlanır. Rüya sahibinin hayalindeki şeylerin gerçekleşeceğine, istediği işe ve kariyere sahip olacağında delalet eder. Rüyada pasta yediğini gören kişi için kötü olan şey, etrafında kendisine zarar vermek isteyen kişiler olduğudur. Bu kişiler kendisinin başarılarını ve yaptığı iyi işleri çekemeyenlerdir. Rüya sahibinin önüne sürekli olarak set çekmeye çalışırlar, kendisini başarısızlığa ve hüsrana uğratmak için elinden geleni ardına koymazlar.

Rüyada pasta yediğini gören kişiler çok dağınık ve savurgan kimseler olarak yorumlanırlar. Bu kişiler için gözü aç kimseler olarak yorum yapılır. Çünkü bugün aldığını yarın beğenmezler ve ertesi gün gidip yeni birini alırlar fakat sonraki gün onu da beğenmezler. Rüyada pasta yediğini gören kişiler için doyumsuz oldukları şeklinde tabirler vardır.

Rüyada Pasta Görmek

Rüya sahibinin üzüntülü ve hastalıkla geçirdiği günlerinden kurtulacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, hayatın yaşanabilir tarafıyla tanışacağında delalet eder. Rüya sahibinin hayatı da işleri de düzene girecektir.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek

Rüya sahibinin şansının katlanmasına ve artmasına işaret eder. Rüya sahibi için pek çok güzel gelişmeler üst üste yaşanacaktır.

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüya sahibi için özlediği ve sevdiği kişilerle bir araya gelerek, hasret gidereceğine ve güzel zaman geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Mutluluğun müjdecisidir. Rüya sahibinin hayatında rüya gibi geçecek, harika günler geleceğine ve rüya sahibinin dileklerinin bir bir gerçek olacağına yorulur.

Rüyada Pasta Almak

Zor günlerde yanında olacak, candan ve samimi dostlar biriktirmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi dürüst ve iyi niyetli kimselerle bir araya gelerek, onlarla uzun vadede sürecek olan ilişkiler kuracaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,