RuyaTabirleri.com

Rüyada Pastane Görmek

Rüyada pastane görmek, rüyayı gören kişinin, hem iş hayatında hem sosyal hayatında çok dürüst, namuslu, temiz kalpli ve vicdanlı bir insan olduğuna, yardıma muhtaç olan herkese yardım ettiğine, bu sayede insanlar tarafından çok sevilen ve saygı duyulan bir kişi olduğuna, başı sıkıştığında insanların hemen yardımına koşacağına ve destek olacağına alamet eder.

Rüyada Pastaneye Gitmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük atılımlar yapan rüya sahibinin, gezmeyi, eğlenmeyi ve yeni hobiler edinmeyi seven, sürekli yenilik peşinde koşan, yaşadığı sorunların olumsuzluğunu çabucak üzerinden atabilen bir yapıda olduğuna ve bu sayede çok huzurlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine ve çok ama çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Pastane Açmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında herkesin hoşuna giden ve sevdiği şeyleri yapmayı seven biri olduğuna, bu sayede insanlar tarafından çok sevildiğine ve takdir edildiğine, işlerinin her zaman yolunda gittiğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Pastanede Tatlı Yemek

İş hayatında zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, bu sorunları atlattıktan sonra çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, iş hayatında çok rahat bir döneme girdiğine ve sosyal hayatında aranan bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Pastanede Çalışmak

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında çok iyi işler ortaya koyacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Pasta Görmek

İş hayatında büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir haber alacağına ve bu haber sayesinde çok güzel işlere girip kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: