RuyaTabirleri.com

Rüyada Pastırma Görmek

Rüyada pastırma görmek, rüya sahibinin hoyrat bir yaşantısı olduğuna, bu durumun kimseye değil sadece kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, disiplinsiz, plansız ve programsız yaşıyor demektir. Gecesi gündüzüne karışmış, kendi kabuğuna ve dünyasına çekilmiş, kimseye uymayan, rahat ettiği ya da istediği gibi davranan bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüyada pastırma görmek, zamanlama sorunu olan, her işini gece yarısına bırakan kişi ile açıklanır.

Rüyada Pastırma Yemek

Rüyasında pastırma yediğini gören kişi, iyi niyetleri ve düşünceleri olan ve bu doğrultuda hareket edip, hayatını bu amaç üzerine planlayan kişi olarak tasvir edilir. Bazen de kazancının sadakası olması için yastık altında topladığı ve hayır için harcayacağı paraya tabir edilir.

Rüyada Bastırma Sucuk Görmek

Rüyada hem pastırma hem de sucuk görmek, bazı sıkıntıların, problemlerin ve çaresizliklerin yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşmeye ve yalnızlık duygusuna işaret eder. Genelde şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Pastırma Almak

Rüyada pastırma aldığını gören kişi için kısmet ve şans kapılarının açılacağına, rüya sahibinin hayatının belki de en verimli, en kazançlı ve en bereketli günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğu ve zenginliği bulacağına ve bu durumun geçici olmayacağına yorulur.

Rüyada Pastırma Pişirmek

Rüyasında pastırma pişirdiğini gören kişi yeni iş projeleri üzerinde çalışacak, bu yaratıcı fikirleri sayesinde iş dünyasındaki otoritelerin dikkatini çekmeyi başaracak ve teklif üstüne teklif alacak demektir. Kişi iş hayatında nitelikli ve kalifiye kişi olmayı başaracaktır.

Rüyada Pastırma Kesmek

Rüyada pastırma kesmek ya da dilimlemek, uğur olarak ifade edilir. Şans, kısmet, mutluluk ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının uzun ve huzurlu olacağı, ileride zengin bir kişi haline gelip, konfor, rahatlık ve lüks içinde yaşayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pastırma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Arif (27 Ekim 2015 saat: 05:37)

    Bir masa etrafında bir kaç kişi oturmuş masada ekmek arası birşeyler ( ne plduğunu net belli değil di ama salam sucuktu sanki diyorum) yeniyor. Ben karnım tok deyip yemiyorum. Acaba yadına baksammı diye düşünürken masada duran bir bezin altından ekmekle dilimlenmiş pastırmalar ortaya çıkıyor. O anda büyün dikkatın bu pastırmalara gidiyor. Yine diyorum acaba tadayımmı diye. Fakat tadmıyorum hiç.

  2. Elif (15 Ağustos 2015 saat: 04:51)

    Selamun aleykum.. Ruyamda babam bulundugum kursa cilekli pasta yolladi bir kac tane birini aldim digerleri kursta kaldi babam beni bir yere cagirdi hocamdan izin alip pastayi elimde oraya goturdum annemle..bu arada bunlar aksam oluyor..sonra bulundugumuz yerde babama pastirma verdim yemesi icin.. Babam bi tanidigimiz oglunu evlendiriyor oraya gidelim dedi ben hocamdan izin almadim geç oldu gelmeyim dedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,