RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Kızartmak

Rüyada patates kızartmak, rüya sahibi kişinin uzun uğraşlar sonrası iş hayatında arzuladığı makama, üne kavuşacağına, büyük bir mala sahip olacağına ve gönül ferahlığına alamet eder. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde geçireceği bir yıl olacağına ve maddi sıkıntılardan kurtulup, huzur içinde günler geçireceğini işaret eder.

Rüyada Kızgın Yağda Patates Kızartmak

Rüyada kızgın yağda patates kızartmak, rüya sahibinin evinde veya iş yerinde yaşayacağı çok ciddi münakaşaya tabir edilir. Çevrenizdekilerin dikkatsizliği sonucu bulunduğunuz ortamda yaşanacak gerginliğe karşı önceden önlem almanız gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Tavada Patates Kızartmak

Rüyada tavada patates kızartmak, rüya sahibinin çalışkanlığı sonucunda hayal ettiği her şeye çok emek vermeden, kolay yoldan kavuşacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına ve mal varlığında yaşanacak artışa delalettir.

Rüyada Patates ve Biber Kızartmak

Rüyada patates ve biber kızartmak, zorluk çekmeden elde edilecek bolluğa ve berekete, evinin rızkının artmasına, rüya sahibi kişinin borçlarını kolay ödeyebileceğine işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise, acı biber kızartması rüyasını gören kişinin bir iftiraya uğrayacağına, çevresindeki kişilere dikkat etmesi ve iftiracılardan uzak durması gerektiğine karşı bir ihtar olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Patates Kızartması Satın Almak

Rüyada patates kızartması satın almak, rüyayı gören kişiye hiç ummadığı bir yerden gelecek olan paraya, mala veya kalacak yüklü bir mirasa delalet eder. Çok sayıda patates görmek, bolluk, bereket, şan ve üne kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Patates Kızartması Yemek

Rüyada patates kızartması yemek, bin bir zorluklarla kazanılan ticari mertebeye, rüya sahibi kişinin hoşgörülü bir insan olduğuna, alnının teriyle kazanıp harcadığı paraya delalet eder. Rüyada patates kızartması bazı tabircilere göre, kişinin toplum içindeki ilişkilerini de ifade eder. Rüya sahibinin çevresinde sevilen biri olduğuna, akrabaları arasında zorlukla kazanılan saygınlığa, uğraşları sonucunda hak ettiği konuma kavuşacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,