RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Soymak

Rüyada patates soymak, hayalini kurduğunuz servete en kısa zamanda kavuşacağınıza ve arzuladığınız, şöhrete ulaşacağınıza delalet eder. Rüyada görülen patates zenginlik, mal ve mülk olarak yorumlanırken patates soymak, ummadığınız birinden ya da bir yerden gelecek olan yüklü bir paraya işarettir. Rüyada birçok patates soymak ise, elde edeceğiniz malın ve nimetin çokluğuna tabir edilir.

Rüyada Patates Yemeği Yapmak

Rüyada patates yemeği yaptığınızı görmeniz, sahip olduğunuz birçok şeyi ikiye katlayacağınıza, yetenekleriniz sayesinde iş konusunda her zaman daha ileriye ve yükseğe ulaşacağınıza delalet eder. Rüyanızda patates yemeği yapmak kimi zaman hanenize girecek nimet ve bereketinizin artmasına, kimi zamanda mutluluk ve şöhrete yorumlanmaktadır.

Rüyada Çürük Patates Görmek

Rüyada çürük patates görmek helal olmayan kazanca ya da kazancınızın bir kısmının elinizden çıkacağına işaret eder. Çürük patates bazen kişinin yaptığı küçük hataları da simgelemektedir. Yapılan hatalar nedeniyle yaşayacağınız kayıpları ve planlarınızın istediğiniz doğrultuda ilerlemeyeceğine delalettir.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek, emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve çabalarınız sayesinde her zaman gelirinizi arttıracağınıza delalet eder. Rüyanızda patates ektiğinizi gördüyseniz yeni bir iş teklifi alacağınıza ve aldığınız teklifi olumlu bir şekilde değerlendirerek yeni işinize başlayacağınıza işaret etmektedir. Rüyanızda başkasının patates ektiğini görmeniz, size hayrı dokunacak insanların var olduğuna ve yardıma ihtiyacınız olduğunda birçok kişinin yardımınıza koşacağına tabir edilir.

Rüyada Patates Satmak

Yıllarca çabalarını ve emeklerinizle sahip olduğunuz şeyleri bir anda kaybedeceğinize delalet eder. Rüyada patates satmak üzüntü verici mal kayıpları, borçlar ve yaşanacak sıkıntılar olarak yorumlanır. Aynı zamanda çuvalla patates sattığını gören kişinin kaybı büyük olacak, birkaç tane patates sattığını gören kişinin ise kaybı küçük olacak demektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada patates satmak kazanılacak malın, ele geçecek olan paranın, ticaret hayatında ilerlemenin önündeki engel olarak yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,