RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Toplamak

Rüyada patates toplamak, kısmetin açılmasına, talihin yükselmesine, her anlamda şanslı bir dönem geçirmeye delalettir. Aynı zamanda bu rüya maddi açıdan zenginleşmeye, para biriktirmeye, çeşitli yatırımlarda bulunarak bu yatırımların olumlu sonuçlarını görmeye de delalet etmektedir. Rüyada bir sürü patates toplayan kişi her taraftan güzel haberler alır ve maddi manevi her konuda rahatlar. Patates toplayıp satmak ticaretle uğraşmaya, iş hayatında çeşitli riskler alıp sonucunda büyük bir zenginlik yaşamaya delalete der. Bazı alimlere göre ise bu rüya malınızdan veya eşyanızdan noksanlaşmaya, para kaybetmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Patates Soymak

Rüyasında patates soyan kimse uzun süredir beklediği habere kavuşarak gönül ferahlığı yaşar. Bu rüya oldukça hayırlın olarak görülmektedir. Böyle bir rüya gören kişinin malından ve parasından haram olanı ayıklamasına, haksız kazançlar elde etmeyi bırakmasına, her şeyi helalinden kazanmaya işarete der. Patates soyup doğramak, malınızı taksim edeceğinize ve çocuklarınız arasında paylaşacağınıza; soyduğunuz patatesi pişirmek yeni deneyimler yaşamaya, güzel bir meslek edinmeye, geçiminizi kolaylıkla ve güzel yollarda sağlamaya delalet eder.

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates satmak o senin bereketli olacağının, patates satan birisini görmek ise size yardım ederek düze çıkmanız sağlayacak güçlü ve maddi açıdan zengin bir kimsenin sembolüdür. Pazarda patates satan kişi gerçek hayatında önemli atılımlar yapar ve eğer ticaretle uğraşıyorsa çalışmalarının meyvesini yemeye başlar. Bazı tabirciler içinse böyle bu rüya elinizden çıkacak mala ve paraya işarettir

Rüyada Patates Toplamanın Psikolojik Tabiri

Patates toplamak genellikle şehir hayatından bıkan ve bu gürültüden, hengameden kurtulup kedisini tabiata ve doğanın huzurlu yaşamına atamak isteyen kişilerin gördüğü bir rüyadır. İç dünyanızdaki huzur isteğinizi yansıtmaktadır. O nedenle bu rüyayı gören kişi kendisine zaman ayırarak bu isteklerini gerçekleştirmelidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: