RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Yemeği Görmek

Rüyada patates yemeği görmek, zor günler geçiren ve kıt kanaat yaşayan rüya sahibinin yine de kimseye muhtaç olmadan yaşayacağını ve gururlu yapısı nedeni ile her zaman takdir toplayacağını, ailesini kimseye muhtaç etmeden yaşatmak için elinden geleni yapacağını bildirir. Kişinin geleceğinin bugüne oranla çok daha güzel olacağını ve özellikle bereketli bir yaşama sahip olacağını, kişinin kısmetlerinde ve şansında artış olacağını da işaret eder. Kişinin olmasını istediği ve Allah’a sürekli dua ederek bu dileğinin olması için yakardığını fakat istediği şeyin kendisi için hayırlı olmayacağını ve bu nedenle de gerçekleşmeyeceğini, ilk başlarda üzüntü duyup hayal kırıklığı yaşasa da, sonradan bu konu için üzülmek yerine olmadığı için sevineceğine alamet eder.

Rüyada Patates Yemeği Yemek

Kalabalık bir aileye mensup olan rüya sahibinin kendi ailesinin de aynı şekilde kalabalık olacağına ve bereketli bir yaşam içinde her türlü zenginliğe sahip olarak yaşayacaklarına alamettir. Patates yemeği yemek kazancın kişiye rahatlıkla yettiğini ancak daha da artacağını işaret ettiği gibi, kısmetli bir döneme girilmesinden dolayı da maddi anlamda pek çok güzel gelişme yaşanacağını da bildirir. Her adımını dikkatli atan kişinin aile düzenini asla bozmayacağını, kendi planları doğrultusunda doğru şekilde ilerleyeceğini ve bu nedenle mutlu bir geleceğe sahip olacağını bildirir.

Rüyada Patates Yemeği Pişirmek

Büyük bir tencerede patates yemeği pişirdiğini görmek, bekar kişiler için ailesi çok kalabalık olan ve akraba bağları her zaman sıkı fıkı olan bir eş adayı ile tanışmak ve kısa süre sonra nişanlanmak anlamına gelir. Lafın sözün bol olduğu bir yaşama da işaret eden rüya özellikle iş arayan veya işsiz kalan kişiler için gönüllerindeki gibi olmasa da, hayatlarını idame ettirebilecekleri bir işe girmeleri anlamına gelir.

Rüyada Patates Yemeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ahlaki açıdan kendi değerlerine ve prensiplerine çok önem verdiğine, yaşadığı her şeyi önemseyerek onlardan gerekli her türlü dersi çıkardığını, bundan sonraki hayatında da geçmişteki deneyimlerinden faydalanacağını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Patates Yemeği Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Neslihan (01 Kasım 2016 saat: 16:58)

    Ruyamda odaminin icibde bi dusakabin var iki yasindaki kizimi yikiyorum su gayet temiz. Ben onu yikiyorum kapi açılıyor okuldan buyuk kizim gelio ananesiyle aksama teyzemler gelcekmis corba kiymali patates yemegi yapmisim anneme sende pilav yapsana diyorum cok yorgunum dio kizima altin maasallah ve C harfi takıyor halbuki adı A harfiyle basliyo buyuk kizimdan kalmis diye bişey demiyorm omzuna tutturo bukadar … rabbom hayirlara cikarsin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,