RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Yemeği Pişirmek

Rüyada patates yemeği pişirmek, güzel işlerle uğraşıldığını ve bu işlerden hayırlı neticeler alınacağını ifade eder. Kişinin alın teriyle kazanç elde etmeyi önemseyen ve ailesindeki her üyeye helal lokma yedirmek için gece gündüz çalıştığını bildirir. Hanedeki bolluğun daim olacağını müjdelediği gibi, kazancın bereketinin asla azalmayacağını ve kişinin rızkını taştan bile çıkaracağını ifade eder.

Azimle çalışan kimselerin çok zengin bir hayat sürmeseler bile mutlu ve huzurlu, borçsuz bir yaşama sahip olacaklarını, sağlıklarında büyük problemler olmadan sevdikleriyle beraber uzunca yaşayacaklarını alamet eder. Evinde patates yemeği pişiren kişiler bekarsa tez zamanda evlenirler. Evlilerse eşlerine gösterdikleri hürmetten ve alakadan ötürü herkesin takdirini kazanırlar. İyi bir eş olmaya, vefalı dostluklar kurmaya da tabir edilir.

Rüyada Patates Haşlamak

Maneviyatın zenginliğine ve sahip olunan, elde edilen her nimet için Allah’a şükretmeye tabir edilir. Rüya sahibinin malda, mülkte gözünün olmadığına ve her zaman kalbini temiz tutmak, hayatına haram bulaştırmamak için özen gösterdiğini bildirir. Çürük patates haşladığını görmek hastalanmak demektir. Aynı zamanda kişiyi yanlış yönlendiren ve bunu bilinçli şekilde yapan kötü niyetli, orta yaşlı birine dikkat çeker. Kazan dolusu patates haşladığını ve haşladığı patatesleri soyduğunu görmek ise bol kazanca, kimseye el açmadan kendi yağında kavrulmaya, fakir insanlar için daha rahat koşullara erişmeye delalettir.

Rüyada Patates Kızartmak

İş konusunda aceleci ve sabırsız davranan kişilerin yaşadıkları olumsuz deneyimler neticesinde nefislerini ıslah etme fırsatı bulacaklarını ve koşullara ayak uydurmayı öğreneceklerini bildirir. Rüya sahibinin hala öğrenecek çok şeyi olduğunu, kendisini yüksek bir yerde görse dahi edindiği tecrübelerin işini daha da geliştirmek açısından yeterli gelmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Patates Yemeği Pişirmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan hayattan emin olmak, hiçbir şeyden pişmanlık duymamak anlamına gelen rüya, kişinin kendisi gibi net konuşan, belirsizlikten hoşlanmayan insanlarla daha iyi anlaştığına yorumlanır. Ailevi değerlerin daima ön planda tutulduğuna ve kişinin asıl mutluluğu ve huzuru sevdiklerinin yanında bulduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!