RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, ev ya da arsa gibi büyük bir gayrimenkul alınacağına yorumlanır. Parasal açıdan kişinin hatırı sayılır bir meblağ edineceğine yorumlanan rüya aynı zamanda, hem iş açısından hem de hane içinde bereketli bir dönem geçirileceğine de işaret eder.

Rüyada Patates Görmek

Maddi anlamda hayırlı bir rüyadır. Tüm senenin bolluk içinde geçeceğine ve geçim sıkıntısı çekenlerin maddi açıdan iyi bir duruma geleceklerine delalettir. Rüyada çürük patates görmek kişinin helal olmayan bazı yollardan para kazandığına ve aynı zamanda sahip olduğu kazancın veya malların elinden çıkacağına da tabir olunur. Rüyasında patates gören kişi genellikle gönlü zengin ve mutlu bir kimse olur ve şanı, şöhreti yükselir. Rüyada yeni filizlenmeye başlamış taze patates görmek ise, kazancın önünde duran büyük bir engele işarettir.

Rüyada Patates Satmak

Kişinin yanlış yatırımlar yapacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, hayal kırıklığına ve yanlış hedefler kurulduğuna işaret eder.

Rüyada Patates Almak

Bolluğa işarettir. Beklenmedik büyük bir para geleceğine, zenginliğe, mevki sahibi bir görücüye, erkek bebek sahibi olmaya ve aynı zamanda şehir dışından bir gayrimenkul alınacağına da delalettir.

Rüyada Patates Ekmek

İş sektörünün değişeceğine ve daha hayırlı, daha kazançlı bir işe başlanılacağını işaret eder. Patates ekmek aynı zamanda mutlu bir yuvanın temellerinin atılacağı ve hayırlı evlatlara sahip olunacağı anlamlarını da taşır. Rüyasında patates eken kişi, arzuladığı tüm isteklerine kavuşur, sevdiği varsa onunla evlenir, çocuk isterse de gebe kalır.

Rüyada Birden Fazla Patates Görmek

Her alanda başarıya işaret eden rüya, kişinin bağlı olduğu işyerinde mevki anlamında parmakla gösterilecek başarılara imza atacağını ve terfi ile ödüllendirileceğini işaret eder. Hem iş, hem de aile hayatında iyi ve güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Aynı zamanda ticaret ile uğraşan kişilerin çok sayıda patates görmeleri ise, çok büyük kazançlar elde edeceklerine ve hayatlarının maddi anlamda çok değişeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Patates Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet (06 Nisan 2016 saat: 11:28)

    Rüyamda mangala gidecdktik işte dayımla kamyon var bakkala girsik kardesimi içeri sokmadım iki kez girmeye calıstı neyse aldık ne aldımı hhatırlamıyorum ordan ben eve geçtim üüstümü çıkarttım tek short kaldı odamdayım işte akrabalar var annem mmutfakta yemek yapıyor üç kız komşumuz olur benden küçükler az bbişey kapının önünde ses yapıyor çcıktım cama bağırdım kızın biride g gel diyince tutamadım shortla.cıktım kaçmış lar ama duvarın orda bekliyorlar mış gelcekmi diye çıktım birisine vurduum hızlıca tokat şeklinde tam o sırada iki arkim geldi selamlaştık neyse iki dayımı gördüm kardeşimi gördüm Kızartılmış patates yedim birde serçe parmaklarım kıpkırmızı oldu canlı renkte sanki kan gitmiyor gibi neyse parmaklarımı kapattım açtım pff diyr bi sesle normale döndü sol elimin avuç içi kırmızı misket gibi şişti dokunur ken gösterirken bi anda elimde kaldı keşke yırmasaydım falan dedim elim kanlı bi şekilde derii soyul muştu bunların daha güzel anlata bilirdim kbyın unuttum rüyayı: D teşekkürler iyi günler

  2. Selahattin (02 Nisan 2015 saat: 03:51)

    öncelikle iyi çalışmalar,
    Rüyamda bir seyahat için hazırlık yapıyorum.Bir şehirden başka Şehire geçeceğim.Bir arkadaşımla yolda yürüyoruz,oda bana eşlik edecek,daha sonra iki yol ayrımına geliyoruz ve ben ayrılıyorum.Ardından bir kese içine konulmuş haslanmış patates yiyorum,ve yolda yemek için nevale alıyorum.Yol kenarında kurulan tezgahtan alış veriş yaptıktan sonra yola devam ediyorum.Fakat yol karanlık ve tanımadığım bir mahalleye girerken eski model bir arabayla bir genç bana bakıyor,bir kaç kez onu görüyorum,gitmek istediğim yer otogar bense buraya yanlış geliyorum.Sonra o genç güya bir katilmiş,arkadaşları bunu bana ima ediyorlar.Mahallede fazla kalmadan kaçmaya başlıyorum.Ve peşime takılıyorlar.Uzun yol boyunca süratlice koşarak kaçıyorum.Yol aşağı doğru kıvrılarak uzanıyor,epey koştuktan sonra nevale aldığım yerin yanına geliyor ve orada yere uzanıp gizleniyorum.O sıra beni kovalayan katil,o dükkanlara girip beni soruyor,onu uzaktan izliyorum…
    Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,