RuyaTabirleri.com

Rüyada Paten Görmek

Rüyada paten görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sorunlara ve sıkıntılara yorulur. Bu sıkıntıların, parasal durumlarla ya da kurulmuş olan ortaklık ile ilgili olabileceğine ve düzeltilmediği takdirde çok daha büyük sıkıntılara yol açacağına delalet edilir. Aynı zamanda, ortaya çıkan sıkıntıların yeni sıkıntılar a gebe olduğuna tabir edilir.

Rüyada Patenle Kaydığını Görmek

Rüyada patenle kaydığını görmek, iş hayatında ortaya çıkabilecek sıkıntıların gün geçtikçe artacağına ancak daha sonra bu problemlerin son bulacağına ve ferah bir döneme girileceğine işaret edilir.

Rüyada Patenle Kayarken Düşmek

Rüyada patenle kayarken düşmek, rüya sahibinin, yaptığı işin bitirilmesinde son noktaya gelmesine rağmen kendi hatası ve beceriksizliği yüzünden yeni sorunlar ile karşılaşıp işte sıkıntı yaşamasına delalet edilir.

Rüyada Paten İle Kayarken Düşen Kimseyi Görmek

Rüyada Paten ile kayarken düşen kimseyi görmek, rüyayı gören kişinin, düşmanlarının kendi kendilerini tuzağa düşüreceklerine ve yine can yakmaya çalışırken başarısız olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Patenle Kayan Kimseleri Görmek

Rüyada patenle kayan kimseleri gören kişinin, başarılarını, çalışmalarını ve saygınlığını kullanarak iş yapmaya ve menfaat sağlamaya çalışan insanların var olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kendini Paten Giyerken Görmek

Rüyada kendini paten giyerken görmek, rüyayı gören kişinin, ailesi içerisinde yaşanan sorunlardan ötürü mutluluğu ve sevgiyi başka bir yerde ve başka kollarda arayacağına ve bu durumdan ötürü zaman zaman başının ağrıyacağına tabir edilir.

Rüyada Paten Giymeye Çalışan İnsan Görmek

Rüyada paten giymeye çalışan insan görmek, aile hayatı içerisinde yaşanan sıkıntıların rüya sahibinin davranışları ile daha büyüdüğüne ve partnerinin bu yüzden endişeli ve sıkıntılı olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, eğer sıkıntıların bitmesi isteniyorsa daha anlayışlı ve daha sevecen olunması gerektiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: