RuyaTabirleri.com

Rüyada Patik Görmek

Rüyada patik, iyi niyetlere, temiz duygulara ve düşüncelere işaret eder. Yeni ve güzel başlangıçlara, hayatı olumlu şekilde değiştirecek gelişmelere ve mutluluklara vesile olacak kararlar almaya tabir edilir. Rüyada patik, evin annesi olan kişiye de tabir edilir. Cefakâr, çocukları için her türlü fedakârlığı yapacak kadar özverili kişi olarak tasvir edilir. Rüyada patik diğer yandan da rüya sahibine faydası olacak ve hayrı dokunacak kişiler olarak ifade edilir.

Rüyada Patik Görmek

Rüya sahibi için hayırlara delalet eder. İyi niyetli, temiz kalpli, iyiliksever ve cömert kişilerle tanışmaya ve onlardan mutluluk görmeye işaret eder. Rüyasında patik gören kişi mutlu, sağlıklı ve başarılı olur, ailesinden ve çocuklarından yana yüzü güler.

Rüyada Patik Çorap Görmek

Rüya sahibinin kazancının artmasına ve hanesinde bolluk, bereket olmasına yorulur. Rüyasında patik çorap, gören kişinin işten yana kısmeti açılır ve işlerinde kolaylık olur.

 Rüyada Patik Hediye Almak

Rüya sahibinin yükünün hafiflemesine ve rahat nefes almasına delalet eder. Rüyasında patik hediye aldığını gören kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacak ve rüya sahibi için sürpriz gelişmeler yaşanacaktır diye tabir edilir.

 Rüyada Patik Ördüğünü Görmek

Rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği bir şey olduğuna ve bunun için büyük bir azimle çalıştığına, her türlü zahmeti ve zorluğu çekmeye razı olduğuna işaret eder. Rüya sahibi için kaz gelecek yerden tavuk esirgememesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Patik Giymek

Rüya sahibinin şansının açılacağına bahtının da çok parlak olacağına yorulur. Rüyasında patik giydiğini gören kişinin önünde yepyeni, temiz ve güzel bir hayat var demektir.

Rüyada Patik Vermek

Rüya sahibinin tok gözlü olduğuna, kimsenin bir iğnesine tenezzül etmeyeceği gibi herkesin yardımına koşacak kadar yüce gönüllü olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: