RuyaTabirleri.com

Rüyada Patika Görmek

Rüyada patika görmek, çalışma şartlarının zorluğuna, kişinin kolay para kazanamamasına ve her lokmasını gerçek bir alın teri ile kazandığına, helalden uzak kalmadığı için de eline geçen, sahibi olduğu her şeye şükran duyup şükrettiğine işarettir. Patika gören kişiler hayatlarını belli bir düzende devam ettirirler ancak maddi olarak rahatlayamazlar. Uzun yıllar boyunca emek vermek ve tırnakları ile para kazanmak zorunda kalırlar. Şartlar ne kadar ağır olursa olsun rüya sahibinin şikayet etmeden çalışkan bir şekilde yaşayacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine alamet eder. Ferah bir yaşama kavuşmak için sabretmek gerektiğine ve tevekkül içinde kalmaya işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Patika Yola Girmek

Bir araba ile patika yola girdiğini gören kişilerin mevcut rahatları kısa bir süreliğine de olsa sekteye uğrar ve hesapta olmayan aksilikler yaşanır. İşle ilgili prosedürlerde sorunlar yaşanmasına ya da devletle ilgili kurumlar tarafından sıkıntılı bir duruma girileceğine de alamet eder. Yaya olarak patika yola giren kişiler ise, yanlış seçimlerinin kurbanı olurlar ve kendilerine sunulan çok daha güzel bir hayat şansını macera tutkuları nedeni ile reddeder ve sonunda da hüsrana uğrarlar. Yanlış seçimler veya kararlar almanın alametidir.

Rüyada Patika Yoldan Dönmek

Kişi patika bir yola girdiğini ve anında geri döndüğünü görürse, mevcut durumda görülen bazı riskleri ya da iş ile ilgili tehlikeli durumları erken bir şekilde sezerek önlem alacak demektir. Yanlış bir karardan son anda dönmek ve doğru yola girmek anlamına da gelen rüya, kısa süreliğine bozulan maddi durumun eskisi gibi normale döneceğini de bildirir.

Rüyada Patika Görmenin Psikolojik Yorumu

Patika görmek kişilerin sorunları üzerinde gereğinden fazla düşündükleri ve önemsedikleri anlamına gelir. Rüya sahibi gündelik hayatını olması gerektiği gibi yaşamak konusunda sıkıntı çekmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!