RuyaTabirleri.com

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, kişinin çevresi üzerinde bıraktığı olumlu intibaın giderek zayıflayacağını, toplumsal açıdan eskisi gibi hürmet görmeyeceğini, gücünü, iktidarını kısmen de olsa yitireceğini işaret eder. Patlıcan yemeği hoşa girmeyen haberler almak, can sıkıcı gelişmelere şahit olmak, yakın arkadaşlarla soğukluk yaşamak gibi anlamlara gelirken, aynı zamanda kişinin hayat görüşünde değişiklikler meydana geleceğini, eski fikirlerinden vazgeçtiği gibi, eski alışkanlıklarını da bir kenara bırakacağını delalet eder. Aynı zamanda kişinin arkasından konuşan ama yüzüne gülen, sürekli yalakalık yapan, dalkavuklukta sınır tanımayan ikiyüzlü bir arkadaşın varlığına da dikkat çeker. Bu kimseyle araya mesafe koymanın kişinin uğrayacağı zararların önüne geçmekte faydalı olacağını da bildirir. Patlıcan yemeği gören kişinin evinde eşiyle arasına girmek isteyenler yüzünden tartışmalar çıkar ve başkalarının sözleri nedeniyle can sıkıcı zamanlar geçirilir.

Rüyada Patlıcan Yemeği Yapmak

İstemeyerek bir işe girmek, hatır gönül kırmamak adına gönülsüzce bir ortama girmek, bir davette sıkıntı dolu anlar yaşamak demektir. Kişiye laf taşıyan birinin sözleri yüzünden günü kötü geçecek olan rüya sahibinin aşırı stresli ve sinirli tavırları yüzünden sevdiklerini inciteceğini, ağzından çıkacak kötü sözler nedeniyle daha sonra pişmanlık yaşayacağını, kırdığı kişilerin gönüllerini almak için epeyce uğraşacağını delalet eder.

Rüyada Patlıcan Yemeği Yemek

Acı bir habere, sevimsiz bir tanıdığa, istenmeden yapılan bir işe yorumlanır. Rüya sahibinin canının sıkılacağını ve mutlu günlerini arar hale geleceğini, özellikle hanesinde huzurunun bozulacağını ifade eder ve görüşülen kişiler içinde dedikoduya meraklı, kişinin özel hayatını fazlasıyla takip eden kötü niyetli birinin olduğunu da gözler önüne serer.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Daha önce çok sevilen birinin söylediği iyi niyetli olsa da kırıcı sözleri kafasına takan rüya sahibinin giderek o kişiye dair öfke büyüttüğünü, kinlenmeye başladığını işaret eder. Olumsuz düşüncelerin ve kalp kırıklığının tesiri ile mantıklı düşünemiyor olmanın da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!