RuyaTabirleri.com

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patron görmek genel anlamı itibariyle iş ve ticaret dünyasına yorulur. Rüya sahibi kariyer yapma hevesinde olan ve mesleğinde en yüksek yerde olmanın hayalini kuran kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi işinde ilerlemek için oldukça özverili ve fedakâr çalışan, bazen fazla mesai bile harcayan ve bundan hiç şikâyet etmeyen kişidir.

Rüyada patron görmek rüya sahibinin kafasındaki yeni işlere ve projelere de delalet eder. Yakın gelecek için küçük bir girişimci olarak kendi işini kurup, kendi kendisinin patronu olmayı hedefliyordur. Tüm özveriyi ve emeği kendi işi için yapıp, gelecekte rahat yaşayabilmek için kazancını arttırmanın da yollarını arıyor demektir.

Rüyada Patron Olmak

Hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi için kötü olayların ve işsizliğin habercisidir. Rüyasında patron olduğunu gören kişi, rüyanın tam aksine işsiz ve parasız kalacak bu nedenle de çok zor, sıkıntılı ve parasız günler geçirecektir.

Rüyada Patron ile Kavga Etmek

Bu hayırlara delalet eden bir rüyadır. Rüya sahibinin darlıktan kurtularak, elinin para görmesine ve kendisine iyi kazanç sağlayacak olan işlere girmesine işaret eder. Rüya sahibi nihayet zor günlerden kurtuluyor demektir.

Rüyada Patron ile Konuşmak

Rüya sahibinin parasının muhasebesini yaptığı anlamına gelir. Rüyada patronuyla konuştuğunu gören kişi, kar zarar hesabı yapıyor ve alacak, verecek işlerini ayarlıyor diye tabir edilir.

Rüyada Patron ve Eşini Görmek

Bir kişi rüyasında patronunu ve eşini birlikte görüyorsa bu onun bir iş ortaklığı peşinde olduğu ya da kodaman diye adlandırılan zengin para babalarından yardım göreceği anlamına gelir.

Rüyada İşten Kovulmak

İş hayatındaki gelişmeler ve ilerlemelerle tabir edilir. Rüyasında işten kovulduğunu gören kişinin aksine işlerinde bereket olur ve işleri bir anda yoğunlaşır dolayısıyla da kazancı da artar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: