RuyaTabirleri.com

Rüyada Patronu Görmek

Rüyada patronu görmek, genel anlam itibariyle rüyaya benzer şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin ticaret ya da meslek hayatı ile yorumlanır. Rüya sahibinin işine olan bağlılığına ve saygısına yorulur. Kişinin ekmek yediği kaba karşı şükran duyduğuna, işini bu nedenle layığı ile yapmaya mücadele ettiğine bir yandan da başarılarını arttırarak kariyer edinmeye çabaladığına tabir edilir.

Rüyada Patronu Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarısına ve patronu ile olan iyi geçimine işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı, azmi ve işine gösterdiği özen sayesinde patronu tarafından çok sevildiğine, el üstünde tutulduğuna ve onun tarafından takdir edildiğine yorulur.

Rüyada Patronu Öpmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntıda olduğu ve ne yapacağını bilemez duruma düştüğü bir anda çareyi patronunun kapısını çalmakta bulacağına ve ondan da olumlu yanıt alacağına delalet eder. Rüya sahibinin patronundan beklediği hayrı göreceğine ve ona olan güveninin de, saygısının da perçinlenmiş olacağına alamet eder.

Rüyada Patronu Gülerken Görmek

Rüyayı gören kişinin işyerinde yaşadığı sıkıntıların çözüleceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine rivayet edilir. Bu rüya meslek hayatında yaşanacak güzel ve olumlu gelişmeleri gösterir.

Rüyada Eski Patronu Görmek

Rüyayı gören kişinin o kimse ile kapanmamış bir alacak verecek davasının olabileceğine yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin eski patronu ile tesadüfen bir yerde karşılaşabileceğine ya da onun hakkında bazı haberler duyabileceğine işaret eder.

Rüyada Patronu Yatakta Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda patron olarak gördüğü kişinin rahatlık, ferahlık ve hoşluk içinde olduğu anlamına gelir. O kimsenin sağlığının, ağız tadının, kazancının, neşesinin ve huzurunun yerinde olduğuna ve rüya sahibinin de buna şahit olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Patronu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. x3 (02 Ocak 2015 saat: 10:49)

    Kac yil once muhasebede calismistim dun gece ruyamda gordum biyerde oturmmustuk ben o annenm abim ailemlen beraber aksam temegi yiyoduk isiksiz bi ortamda tabi ve yeni is acmisti patronum bana yeni is teklifi yapiyodu gel otelde calis diyodu bende suan insaatra calisiyom birak inssaaat islerini sonu yok o islerin gel guzel bi iste calis veririm sana guzel is falan diyodu simdiden yorumunuz icin tsk

  2. derin (31 Ekim 2014 saat: 09:27)

    Rüyamda eski patronumun arabasını almış gezmeye gideceğiz abimle beraber fakat tam site den cikacakken yanımızdan bi araba önümüze kırarak duvara çarpıyor bende aniden duruyorum arabadan küçük bir çocuk iniyor babasının arabasını çalmış komşunun çocuğu .benim bindigim arabaya bişey olmuyor ama daha snr abim çok korkuyo bu durum dan neredeyse yere değecek kadar eğiliyor söyleme kizarlar diyo bende saçmalama kalk zaten bizim hatamiz yok diyorum patronumun evine giriyorum tabi sabah saatleri olduğu için uyuyorlar yatak odasının kapısını çalıyorum eşi kapıyı acıyor anlatıyorum olanları odadaki yatak kapıya doğru patronum orda yatıyor ama içerisi karanlık yüzünü net göremiyorum sadece sesini duyuyorum tmm geliyorum birazdan diyor gayet sakin bi tavırla

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,