RuyaTabirleri.com

Rüyada Patronunu Görmek

Rüyada patronunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çalışmayı çok seven, çok renkli bir kişiliğe sahip, bu sayede iş arkadaşlarını da çalışmaya teşvik eden bir kişi olduğuna ve işini keyifle yaptığına alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında sıkıştığı bir anda destek aldığı bir kişinin, kendisine büyük yardımlarda bulunacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına rivayet eder.

Rüyada Patronunu Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş konusunda başının sıkıştığı çalışmayı aştıktan sonra çok iyi işler ve çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına ve yardım ettiği kişilerin de kendisine yardım edeceğine işaret eder.

 Rüyada Patronunu Öpmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına ve çok güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Patronunu Hasta Görmek

İş hayatında çeşitli başarılı işlere imza atan rüya sahibinin, daha iyi işler yapmak ve daha çok kazanç elde etmek için çeşitli çalışmalar yaptığına, bu çalışmaların sonucuna bağlı olarak gireceği işlerde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Patronunu ve Karısını Görmek

İş hayatında yeni atılımlar yapmak isteyen rüya sahibinin, yapmayı çok istediği bir işle ilgili bir kişiyi kendisi ile ortak olmaya ikna edeceğine, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: