RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar görmek bereket ve ucuzluk olması ile delalet eder. Aynı zamanda farklılık, çeşitlilik ve değişiklik olarak da tabir edilir. Rüya sahibi yeni yerler görecek, yeni kişiler tanıyacak, yeni kültürler öğrenecek ve ufkunu geliştirecek demektir.

Rüyada Pazar görmek halk için de güzel gelişmeler yaşanacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına delalet eder. Rüyada Pazar mallarına, sebzelere ve meyvelere baktığını görmek rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Bir yandan rüya sahibinin kafasının karışık olduğuna ve bazı konularda ikilemde kaldığına tabir edilirken bir yandan da kafasında dönüp duran değişim fikrine yorulur. Rüya sahibi iş yaşamında bazı değişiklikler ve yenilikler yapmak istiyor demektir.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yapmak rüya sahibi için dinde güzelliğe ve sadakate işaret ederken pazar tezgâhlarındaki etiketlere bakmak ya da fiyatları sormak, kişinin kasasına yorulur. Rüya sahibi hesabını bilen, ayağını yorganına göre uzatan kimsedir.

Rüyada Pazar Gününü Görmek

Rüya sahibinin gün olan Pazar’ı yani Pazar gününde olduğunu görmesi gelecek olan Pazar gününe ya da beklediği ve istediği bir olayın gerçekleşmesinin Pazar gününe denk geleceği anlamına gelir.

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gittiğini gören kişi iletişimi kuvvetli, vizyonu güçlü, konuşmasını bilen, malını en iyi şekilde pazarlayan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi bu meziyetleri sayesinde bazı ticari ilişkilere girecek ve yeni projelere imza atacaktır.

Rüyada Pazar Yerinde Dolaşmak

Rüya sahibinin yeni bir işe atılmaya hazırlandığına ve bu nedenle piyasa araştırması yaptığına, fikir edinmeye çalıştığına tabir edilir. Rüya sahibi kar zarar hesabı yaparak girdiği işte kendini garantiye almak sermayesini kaybetmek istemiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pazar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Pelin (14 Kasım 2015 saat: 04:32)

  Babam ve annem beni pazara yolluyor üzüm almaya ama pazar baya büyük olduğu için gideceğim yer uzak. Bizim ev pazarın oralardaymış pazarın başındayken annem bana bir tezgahtan üzüm ve incir alıp yediriyor. Bana tatlı olanlar denk geliyor ama anneannem yediğinde güzel değilmiş.her halde üzüm yedirmek sevap gibi bir his doğuruyor içime çünkü tezgahtarlık abi bende bir kaç tane üst komşuya verdim falan diyor . Sonra ben yola devam ediyorum annem durduruyor ve 3 tane yeşil üzüm ve bir salkım kırmızı üzüm veriyor yolda giderken ye bir kaçını da ver birilerine ver diyor . Artık ilerleyek yürümeye başlıyorum aynı Zaman’da üzümleri yiyiyorum . Kalabalıkta İtile kakıla bir tezgahın ününe geliyorum
  Ve teki engelli olan 2 tane dilenci beni sıkıştırıyor bende sevap bu üzümleri onlar yesinler vereyim diyorum ama avucumu açtığım an bütün üzümler döküldü o sırada annemle göz göze geldik ve bana bütün umudunu kırmışım gibi baktı çok üzülmüştü bende üZüldüm zaten beni sıkıştırdıkları için korkarak uyandım

 2. Seher (08 Şubat 2015 saat: 15:06)

  Iyi günler, Rüyamda pazar da olurum Anneme basörtüsü hediye almak istiyormusum dört tane bas örtüsü beyenirim bu bas örtüler tezgahta bir Kutunun icinde Katlidir.biri kirmizi biri yesil biri de siyah Beyaz dördüncüsüde siyah bunlari alcakmisim Paket olsun istedim ama Paket yapilmadan siyah beyaz olani actittirip büyüklügne bakarim büyüklügde iyi olunca atmaya karar veririm orda uyandim. Simdiden Tesekkür ederim.

 3. ceren (19 Ekim 2014 saat: 08:35)

  rüyamda önce annemle pazara gidip fiyatına bakmadan arka tarafta o kazağı giydirmeye çalıştı annem bana . bi kadın bakmayınn diye bağırıyodu. sonra nasıl oldu bilmiyorum evdeydik , ben dum , saat akşam 6 flan 5 de olabilir ama tam kararmamıştı , bulutluydu .bi sesler duydum ,bi kadın bnim açık camımdan girip bni kaçıracaktı eminim . sonra kapatmaya çalıştım camı kapanmadı , o sırada uyandım ve çok korkuyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,