RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar görmek bereket ve ucuzluk olması ile delalet eder. Aynı zamanda farklılık, çeşitlilik ve değişiklik olarak da tabir edilir. Rüya sahibi yeni yerler görecek, yeni kişiler tanıyacak, yeni kültürler öğrenecek ve ufkunu geliştirecek demektir.

Rüyada Pazar görmek halk için de güzel gelişmeler yaşanacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına delalet eder. Rüyada Pazar mallarına, sebzelere ve meyvelere baktığını görmek rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Bir yandan rüya sahibinin kafasının karışık olduğuna ve bazı konularda ikilemde kaldığına tabir edilirken bir yandan da kafasında dönüp duran değişim fikrine yorulur. Rüya sahibi iş yaşamında bazı değişiklikler ve yenilikler yapmak istiyor demektir.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yapmak rüya sahibi için dinde güzelliğe ve sadakate işaret ederken pazar tezgâhlarındaki etiketlere bakmak ya da fiyatları sormak, kişinin kasasına yorulur. Rüya sahibi hesabını bilen, ayağını yorganına göre uzatan kimsedir.

Rüyada Pazar Gününü Görmek

Rüya sahibinin gün olan Pazar’ı yani Pazar gününde olduğunu görmesi gelecek olan Pazar gününe ya da beklediği ve istediği bir olayın gerçekleşmesinin Pazar gününe denk geleceği anlamına gelir.

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gittiğini gören kişi iletişimi kuvvetli, vizyonu güçlü, konuşmasını bilen, malını en iyi şekilde pazarlayan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi bu meziyetleri sayesinde bazı ticari ilişkilere girecek ve yeni projelere imza atacaktır.

Rüyada Pazar Yerinde Dolaşmak

Rüya sahibinin yeni bir işe atılmaya hazırlandığına ve bu nedenle piyasa araştırması yaptığına, fikir edinmeye çalıştığına tabir edilir. Rüya sahibi kar zarar hesabı yaparak girdiği işte kendini garantiye almak sermayesini kaybetmek istemiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,