RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek, rüya sahibinin hayatında değişiklik olmayacağı, işlerin hep aynı devam edeceği, yaşamın kurulu olduğu rutin üzerinden sürüp gideceği ile tabir edilir. Buna rağmen kişinin maddi anlamda daha güçlü hale gelmesi, yaşam standartlarını arttırması ve ailesini daha iyi koşullarda yaşatması için bazı işlerin peşinde koştuğuna ve kendisi için faydalı olacağına inandığı yollara girmesine işaret eder. Rüyada Pazar yeri görmek, aynı zamanda iş hayatında, insanlar arasındaki rekabete delalet eder.

Rüyada Pazar Yerinde Dolaşmak

Rüyada pazar yerinde dolaşmak, rüya sahibinin ticaret hayatıyla ilgili olarak bazı projelerinin olduğuna ve bu projeleri hayata geçirmek için pazar araştırması yapıp, sektörde olan biteni öğrenmek istemesine yorulur. Kişi, hatırı sayılır bir sermayeyi ortaya koyduğu bu iş için temkinli olmakta fayda görüyor demektir.

Rüyada Pazarda Olduğunu Görmek

Rüyada pazarda olduğunu görmek de hemen hemen aynı şekilde açıklanır ve yeni atılımlar yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında bazı girişimlerde daha bulunacağına yorulur.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

Rüyada pazarda alışveriş yaptığını gören kişinin iman sahibi bir kimse olduğu yorumu yapılır. Bu kişi dini bütün, namazında niyazında olan, dini vecibelerini aksatmayan ve hak yolundan şaşmayan kimse şeklinde tasvir edilir.

Rüyada Pazarda Mal Satmak

Rüyasında kendisini pazarda mal satarken gören kişi, sattığı mal ya da kazandığı para oranında başarı elde eder, eğer hiç mal satmadığını görürse o zaman bu tam tersine tabir edilir ve uğursuzluk, şansızlık, kısmetsizlik, başarısızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Boş Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yerinde hiç tezgâh olmadığını yani pazarın kurulmadığını görmek, kişinin ahiret hayatını göz ardı ederek yaşadığına ve hep dünya malı peşinde olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,