RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yetenekli, gözüpek ve çok başarılı bir kişi olduğuna, hangi işe el atarsa atsın o işi çok çabuk bir şekilde çözdüğüne, hemen ardından o işte büyük başarı kazandığına ve bu yetenekleri sayesinde yakın bir zamanda çok büyük işlere gireceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına delalet eder.

Rüyada Pazara Gittiğini Görmek

Rüyada pazara gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş konusunda çok büyük bir yeteneğe sahip olduğuna, bu yeteneğini çok iyi değerlendirip her zaman rakiplerinden bir adım önde olduğuna, iş hayatında kendisine çok büyük bir avantaj sağladığına ve bu sayede çok iyi ve başarılı işlere imza attığına alamet eder.

Rüyada Pazardan Sebze Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili çok büyük yeteneklere sahip olduğuna, bu yetenekler sayesinde çok büyük kazançlar elde ettiğine, bu kazançlar sayesinde de çok huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük bir zenginliğe sahip olup refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

İş hayatında iyi zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde ettiğine ancak içinde bulunduğu durumun yakın bir zaman içinde son bulacağına ve yaşayabileceği kötü günleri düşünerek çeşitli yatırımlar yapması ve tasarrufta bulunması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Pazar Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bol kazanç elde edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına ve uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pazara Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Merve (07 Mart 2015 saat: 13:11)

    rüyamda halam ben ve halamın küçük kızı pazara gidiyorduk halam pazardan meyve sebze bakıyordu alacaktı bende halamın kzııla kazak bakıyordum adam halamın kızının kaçırmaya calısyordu ama kacıramıyordu sonra kazakları secıyoduk para cıkarttık ama almadık vazgecıp gerı koydu 50 tlydı parada sonra ben yokuş yukarı dopru cıkarken bı kızla kavga ediyordum yanımda halamın kucuk kızı vardı halam o sıra asagı tarafta bıseyler bakıyordu kızla kava edınce bana sılah cıkarttı ben asagıya doğru koşarken ateş ettı 2 defa ama 2 side benı sıyırıp geçti ne anlama gelıyor bu oğrenmek istiyorum?

  2. selin (12 Mart 2014 saat: 09:17)

    Ruyamda ben annem teyzem pazara gidiyoduk sonra bi Adam gorduk poca felan satiyodu annemme dedimki oraya gidelim poca almaya sonra corda Adam oyle buyuk pocalar satiyodu ki insankn soke oluyor son râ anneme dedimki alalim ilk k once dedi evet sonra dedi Yok anlamadim sonra oradan gitik pazar oyle karisiktiki sanki pazar de il car si anlamadim ne olur bu ruya ne an lama geliyor yorumlarinizi bekliyorum tessekurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,