RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yetenekli, gözüpek ve çok başarılı bir kişi olduğuna, hangi işe el atarsa atsın o işi çok çabuk bir şekilde çözdüğüne, hemen ardından o işte büyük başarı kazandığına ve bu yetenekleri sayesinde yakın bir zamanda çok büyük işlere gireceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına delalet eder.

Rüyada Pazara Gittiğini Görmek

Rüyada pazara gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş konusunda çok büyük bir yeteneğe sahip olduğuna, bu yeteneğini çok iyi değerlendirip her zaman rakiplerinden bir adım önde olduğuna, iş hayatında kendisine çok büyük bir avantaj sağladığına ve bu sayede çok iyi ve başarılı işlere imza attığına alamet eder.

Rüyada Pazardan Sebze Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili çok büyük yeteneklere sahip olduğuna, bu yetenekler sayesinde çok büyük kazançlar elde ettiğine, bu kazançlar sayesinde de çok huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük bir zenginliğe sahip olup refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

İş hayatında iyi zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde ettiğine ancak içinde bulunduğu durumun yakın bir zaman içinde son bulacağına ve yaşayabileceği kötü günleri düşünerek çeşitli yatırımlar yapması ve tasarrufta bulunması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Pazar Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bol kazanç elde edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına ve uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,