RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazarlık Görmek

Rüyada pazarlık görmek, kişinin yeni bir borca gireceğini, eşya ya da mal alacağını ve gelirine göre davranmak için uğraşacağını bildirir. Rüya sahibinin kazancını çok dikkatli bir şekilde harcaması gerektiğine, tutumlu olmasına ve borç yapmamasına dair bir uyarı da içerir. Maddi anlamda kişinin elindekinin kıymetini bilmesi gerektiğini ve yaşamını gelirine göre düzenlemesini de işaret eder. Maddi anlamda gelirin artması ile beraber kişinin mevcut yaşamını değiştirmek için uğraş vereceğine, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına da delalet eder.

Rüyada Pazarlık Yaptığını Görmek

Rüya sahibi kendisini pazarlık yaparken görüyorsa büyük bir ev veya arsa alacak, eşya yenileyecek ya da bir iş kurmaya karar verecek anlamına gelir. Mal sahibi olmak kadar yeni bir iş sahibi olmak anlamına da gelir. Pazarlık yapmak kişinin elinin bollaşacağına ve alım gücünün artacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına da işaret eder. Genç kimseler için zenginliği ile ünlü bir kimse ile evlilik yapılacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına da tabir edilir.

Rüyada Pazarlık Edenleri Görmek

Tanımadığı birini pazarlık ederken görmek, ihtiyacı olan bir arkadaşa yardım etme imkanı olduğu halde geride durmak ve o kişiyle soğukluk yaşamak anlamına gelir. Pazarlık eden tanıdık biriyse kişinin yakın bir tanıdığını kıskanacağı, onun imkanlarına sahip olmak için gayret sarf edeceğini ancak çabalarının bir işe yaramayacağını alamet eder.

Rüyada Pazarlık Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin başka hayatlara özenti duyarak yaşadığına, kendi hayatını beğenmediği için sürekli değiştirmeye çabaladığına ancak yetersizliğinin de bilincinde olduğuna işaret eder. Özgüveninin azlığına, zayıf bir karaktere, sorunlara mantıklı açıdan yaklaşılamadığına ve güdümlü bir hayat sürüldüğü için asla kendi hayatına yön verememeye de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!