RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazaryeri Görmek

Rüyada pazaryeri görmek, rüyayı gören kişinin, çalışmalarından ve işlerinden yararlanarak kazanç ve menfaat elde etmeye çalışan, aynı zamanda rüya sahibini kötüleyen ve işlerini engellemeye çalışan kişiler olduğuna, bu kişileri hayatından çıkarmazsa eğer büyük sıkıntılar çekeceğine ve çok sorunlu zamanlar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, kişinin aile hayatı içinde bazı kötü durumlar yaşayacağına ve bu durumların nedeninin aile bireylerinin arasını açmak isteyen kişiler olduğuna alamet eder.

Rüyada Pazaryerine Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, bu sebeple kendisini çok sağlam tutup karşısına çıkabilecek olan tüm zorluklara hazırlıklı olması gerektiğine ve göstereceği azim sayesinde bu sıkıntılardan kurtulabileceğine işaret eder.

Rüyada Pazaryerinde Dolaşmak

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok rahat bir hal alacağına, bu sayede daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Çarşı Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok iyi ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına ve bundan sonra karşısına çıkacak diğer çalışmalar için çok daha iyi işler çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Tanzim Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı içinde yaşayacağı çok güzel olaylar sayesinde kendisini iş hayatına daha çok vereceğine, bu sayede işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!