RuyaTabirleri.com

Rüyada Pazı Görmek

Rüyada pazı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarıları sayesinde çok büyük paralar kazanacağına ve kazandığı bu paraların her zaman hayır ve iyilik için kullanılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği ve saydığı birisi tarafından söylenecek çok kırıcı ve incitici söze işaret edilir.

Rüyada pazı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında karşısına çıkacak bir kadın yüzünden arkadaşları ile tartışıp kırılacağına yorumlanır.

Rüyada Pazı Yemeği Yediğini Görmek

Rüyada pazı yemeği yediğini gören kişinin, gayet sağlıklı bir kişi olduğuna, kendi sağlığına ve beslenmesine çok özen gösterdiğine ve bundan sonra da böyle devam etmesi durumunda herhangi bir rahatsızlık ile karşılaşmayacağına tabir edilir.

Rüyada Pazı Otu Görmek

Rüyada pazı otu görmek, rüyayı gören kişinin, çok iyi ve çok yardımsever biri olmasına, hasta ve yaşlılara yardım etmesine ve kimsenin hakkını yememesine rağmen, hakkında aşağılayıcı, küçük düşürücü ve yüz kızartıcı dedikodular yapıldığına delalet edilir.

Rüyada Karnıbahar Görmek

Rüyada karnıbahar görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı iyiliklerin bir kısmının kendisine döneceğine ve bu sayede çok büyük bir krizi çok yara almadan atlatacağına işaret edilir.

 Rüyada Çiğ Karnıbahar Görmek

Rüyada çiğ karnıbahar görmek, yakın bir zamanda yapılacak bir çalışmanın meyvesinin en kısa sürede alınacağına ve iş yapılan kişinin başka konularda yeni yollar açarak rüyayı gören kişiye hem bilgi hem deneyim olarak kıl vermesine tabir edilir.

Rüyada Karnıbahar Pişirmek

Rüyada karnıbahar pişirmek, uzun zaman önce alınmış ve aksilikler yüzünden bir türlü tamamlanamamış bir işin en sonunda çok büyük çabalar verilerek bitirilmesine ve daha sonra çok büyük tartışmaların ardından yapılan işin karşılığının alınmasına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!