RuyaTabirleri.com

Rüyada Peçete Görmek

Rüyada peçete görmek, rüya sahibinin iyi niyetler, temiz düşünceler ve güzel duygular içinde olduğuna tabir edilir. Kişi, çevresindeki kimseler için faydalı işler yaptığından dolayı herkes tarafından çok sevilip, sayılıyor ve korunup kollanıyor demektir.

Bu rüyanın sahibi olan kişinin sadece kendisi için yaşamadığı, hayvan ya da insan demeksizin başka canların da dertlerini kendine dert edinip onlar için de bir şeyler yapmaya çalıştığı ve yüce gönüllü olduğu yorumu yapılır. Rüyada peçete görmek, aynı zamanda rüya sahibinin öz eleştiri yapma yeteneği sayesinde hatalarını görüp, onları tekrar etmemek için çabalaması anlamına gelir.

Rüyada Peçete Almak

Rüyada peçete almak, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişimler yaşanacağına tabir edilir. Bu kişi, yaptığı her işte, aldığı her kararda kendine güvenen kimse olarak tasvir edilir. Kişi bu kararlılığı ve inancı sayesinde yaptığı işlerde hiçbir zaman mahcup olmayacak hep hedefe ulaşmayı başaracak demektir.

Rüyada Peçete Satın Almak

Rüyada marketten yani para vererek peçete satın almak, ortaya sermaye konarak yapılan işlerden kar elde etmeye işaret eder. Kişi, ticaret hayatını başarı ile sürdürecek ve hep daha ileriye gidebilmenin planlarını yapacak ve bu doğrultuda çalışacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Peçete İstemek

Rüyasında peçete istediğini gören kişi, tok gözlü, azla yetinmeyi bilen, küçük şeylerden bile mutlu olmayı becerecek kadar alçakgönüllü kimse olarak tasvir edilir. Rüya sahibi en büyük zenginliğin kültür sahibi olmak olduğuna inandığı için çok okuyor diye yorumlanır.

Rüyada Kirli Peçete Görmek

Rüyada kirli peçete görmek, rüya sahibinin çevresindeki kem gözlü kişilere işaret eder. Bu kimseler, sürekli gıybet edip duruyorlardır ve rüya sahibi bu durumu öğrenip çok öfkelenecek bu kişilerle arasına mesafe koyacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peçete Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (03 Eylül 2015 saat: 11:28)

  Tanımadığım birisinin evine giriyordum yakın arkadasım yanımdaydı. Zorunlu bir durum diye giriyordum. Sonra evde kedi vardı bol tüylü olanlardan. Hem korktum hem oynadım kediyle bayaa uzun süre. Sonra ev sahibi gelicek diye çekiniyorum da. Mutfaktan bir şey lazımdı aradım çekmeceyi açtım 150-200 kadar kumaş değişik renklerde Peçeteler çok hoşuma gitti. Sonra ev sahibi geldi orada da uyandım.

 2. Macide baylan (08 Ağustos 2015 saat: 08:49)

  Rüyamda deniz kenarinda bir evdeyiz,annem kizkardesim ama annem gerçekte öldü deniz durgun çok güzel hava açik yaz havasi üst katta babamin akrabasi bir hanimoturuyo ama merdiven yok merdiven yerine evin önü yukaridan asagi demirden merdiven ama genisligi binanin yuzu kadar enine parmaklik gibi deniz hemen dibimiz balkondan ayagini sok o kadar yakin ben tirmaniyorum yukari çikiyorum ordaki akrabamiz anneme kagit peçete gönderiyo degisik desenli paket degil guzel kalin peçete degisik degisik koparmis tekrar asagi iniyorum ama bir ayagim kaysa denizdeyim dikkatli iniyorum annem yaslilik hali peçetelere çok seviniyo aliyor eline bakiyor dursun lazim olur diyor yukarida komsumuzun kizida varmis kardesimle bana incir içinde ceviz var ikram ediyor bir tane yiyorum

 3. ezgi (05 Mayıs 2015 saat: 14:52)

  Bende rüyamda peçeteyi elime almıştım zaten. Onu eli kanayan bi ablaya götürüyodum. O ablayıda çok seviyorum zaten. Bana demiştiki bu peçete yetmedi başka peçete getir demişti peçetelerin üzerinde yaprak desenleri vardı. Tam benlik bir rüya görmüşüm çok safım çok temizim.

 4. Zeynep (19 Aralık 2014 saat: 09:47)

  Rüyamda gelinlik giymistim ancak karnımdan yaralanmıştım ve kanlıydi beni hastaneye götürmeye çalışıyorlardı 5 kişi vardı. Ama beni arabaya almadılar sen başka araca bin gel dediler. Ağaçlık ve çalıların bol olduğu bir yerdeyken bir tuvalete girdim küçük abdest yaptıktan sonra tuvaletten çıkarken yerde bircok kanlı peçete bırakmıştım. Ben çıkarken içeri bir erkek girdi ve ben oranın erkek wc si olduğunu gördüm. Gelinliğim kanlı ve eskiydi

 5. şeyma (16 Aralık 2014 saat: 13:23)

  Rüyamda kar yağmıştı.eski sevgilimle karşılaştım ve yürümeye başladık. Benim burnum akmaya başladı sonra burnum tıkandı peçete istedim. Cebinden selpak paketi çıkarttı son bir tane kalmıştı. Paketin içinden peçeteyi çıkarttım ama ya ıslak ya da kullanılmıştı.

 6. nuray (13 Aralık 2014 saat: 10:23)

  rüyamda kucağımda bir çocuk cinsiyeti belli değil . ve beyaz peçete lütfen yorumlarınızı bekliyorum.. istihareye yattığımda uyandığımda rüyalarımı tam hatırlamıyorum bunun nedeni ne olur .. 1.sinde istihareye sevdiğim için yattım rüyamda onunla el eleydik 2.sine anlam veremedim çocuk ve peçeteyi …ve rüyalarım hep karma karışık

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,