RuyaTabirleri.com

Rüyada Peçete Görmek

Rüyada peçete görmek, rüya sahibinin iyi niyetler, temiz düşünceler ve güzel duygular içinde olduğuna tabir edilir. Kişi, çevresindeki kimseler için faydalı işler yaptığından dolayı herkes tarafından çok sevilip, sayılıyor ve korunup kollanıyor demektir.

Bu rüyanın sahibi olan kişinin sadece kendisi için yaşamadığı, hayvan ya da insan demeksizin başka canların da dertlerini kendine dert edinip onlar için de bir şeyler yapmaya çalıştığı ve yüce gönüllü olduğu yorumu yapılır. Rüyada peçete görmek, aynı zamanda rüya sahibinin öz eleştiri yapma yeteneği sayesinde hatalarını görüp, onları tekrar etmemek için çabalaması anlamına gelir.

Rüyada Peçete Almak

Rüyada peçete almak, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişimler yaşanacağına tabir edilir. Bu kişi, yaptığı her işte, aldığı her kararda kendine güvenen kimse olarak tasvir edilir. Kişi bu kararlılığı ve inancı sayesinde yaptığı işlerde hiçbir zaman mahcup olmayacak hep hedefe ulaşmayı başaracak demektir.

Rüyada Peçete Satın Almak

Rüyada marketten yani para vererek peçete satın almak, ortaya sermaye konarak yapılan işlerden kar elde etmeye işaret eder. Kişi, ticaret hayatını başarı ile sürdürecek ve hep daha ileriye gidebilmenin planlarını yapacak ve bu doğrultuda çalışacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Peçete İstemek

Rüyasında peçete istediğini gören kişi, tok gözlü, azla yetinmeyi bilen, küçük şeylerden bile mutlu olmayı becerecek kadar alçakgönüllü kimse olarak tasvir edilir. Rüya sahibi en büyük zenginliğin kültür sahibi olmak olduğuna inandığı için çok okuyor diye yorumlanır.

Rüyada Kirli Peçete Görmek

Rüyada kirli peçete görmek, rüya sahibinin çevresindeki kem gözlü kişilere işaret eder. Bu kimseler, sürekli gıybet edip duruyorlardır ve rüya sahibi bu durumu öğrenip çok öfkelenecek bu kişilerle arasına mesafe koyacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!