RuyaTabirleri.com

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek, rüya sahibi için selamete kavuşmaya ve rahata ermeye tabir edilir. Fakirlikten, yokluktan, hastalıktan, esaretten ve dertten kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi, hayatını kâbusa çeviren ve kendisine dünyada cehennemi yaşatan parasızlığından kurtulacak, ailesinde huzuru yerine gelecek, eşi ve çocuklarıyla bugüne kadar hiç yaşayamadığı ve yoksun kaldığı aile saadetine kavuşacak demektir. Rüyada pekmez görmek daha ziyade varlık ile tabir edilir. Rüya sahibini canından bezdirmiş olan fakirliğin sona ermesi ve rahat bir hayata kavuşması anlamına gelir. İşlerin kolaylaşması ve hafiflemesi sayesinde rüya sahibi eskiden olduğu gibi bin bir zahmetle değil, masa başında yaptığı rahat bir iş ile rızkını çıkaracak demektir.

Rüyada Pekmez Yediğini Görmek

Rüya sahibinin büyük bir kısmeti olacağına ve şansının yaver gideceğine delalet eder. Rüyasında pekmez yediğini gören kişi, çok çalışmasının karşılığını büyük bir servete sahip olarak alacak demektir.

Rüyada Pekmez Satın Almak

Rüya sahibinin misafirperver oluşuna, evine gelen konukları, başının üstünde ağırladığına ve evde misafir olmasından çok memnun olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi kapısına gelen her kişiyi tanrı misafiri olarak görür, kapısına düşmanı bile gelse geri çevirmez.

Rüyada Pekmez İçtiğini Görmek

Ağız tadı ve keyif ile geçecek olan aile yaşantısına tabir edilir. Rüya sahibi bekârlığında anne babası ile evliliğinde de eşi ve çocukları ile huzur içinde bir yaşam sürecek ve hayatından büyük bir keyif alacak demektir.

Rüyada Pekmez Yapmak

Rüya sahibinin yarınlarına dair beslediği umutlarına delalet eder. Rüyasında pekmez yaptığını gören kişinin geleceğinden büyük beklentileri vardır diye tabir edilir.

Rüyada Pekmez Tavası Görmek

Rüyada pekmez tavası görmek, bol rızık ve bol evlada işaret ederken bir yandan da zoru başarmaya delalet eder. 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pekmez Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kitty3488 (26 Kasım 2014 saat: 11:46)

    Rüyamda çalıştığım iş yerine kargodan bir paket geldi. paket içinde çok güzel taşlı renkli tabakların içinde ayrı ayrı tabakların içinde fındık, leblebi, fıstık vardı. üzerlerine pekmez akıtılmıştı. paketi gönderen kişi tanıdığım biri değildi. kargo paketini getiren adam sürekli bakıp gülüyordu. anlamını çok merak ediyorum.

  2. Aynur (28 Ekim 2014 saat: 00:01)

    ben istihare namazına yattım bir evlilik dusunuyorum ama karar veremedim.hayirli mı diye yattım.sonra pekmez almaya gidiyorum bir komşuya satın alıyorum yani ve komşu kaba pekmezi bosaltirken icinde hafif toprağı goruyorum iyi suzmemissin galiba diyorum yani pekmez guzel ama dibindeki toprak ne anlama gelir aceba ? Yani once mutlu sonra mutsuz mu olacağım anlamına gelir ? Cevap yazarsanız sevinirim saolun…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,