RuyaTabirleri.com

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan görmek, iyi, güzel huylara ve davranışlara, herkes tarafından sevgi ve takdir görmeye delalet eder. Rüya sahibinin yumuşak mizaçlı olduğu, herkese kucak aştığı, yüce ve geniş gönüllü olduğu, düşmanına dahi kötülük edemeyecek kadar yufka yürek taşıdığı ve herkese karşı pozitif yaklaşım gösterdiği anlamına gelir. Kişinin her hedefinde ve her amacında kendiyle birlikte başkalarının da çıkarını koruduğu ve gözettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pelikan Kuşu Görmek

Rüyada pelikan kuşu görmek, rüya sahibinin insanları sevdiğine, elinden geldiğince onlara yardım ettiğine, kırılsa bile kimseyi kıramadığına, en kötü ve en öfkeli anında bile kötü laf etmediğine ve kendisine bir acı kahve içirmiş kişilere nankörlük ve vefasızlık edememesine işaret eder.

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek, elinde güç bulanan bir kişinin güçsüzlere karşı uyguladığı şiddetli baskıya işaret eder. Yanında çalışanları ezen, onlara acımayan ve yorulmalarına ya da hastalanmalarına aldırmayan, hep kendisine daha fazla kazandırmalarını bekleyen bir patrona ya da yöneticiye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek görmek, şans, bereket ve kısmet olarak değerlendirilir. Kişinin özellikle de ticaretten yana üstün başarılar göstereceği ve büyük zaferler alacağı bir döneme gireceğine bu sayede mal varlığının ve parasının üstüne daha fazlasını ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Kaz Görmek

Rüyada beyaz kaz görmek, sağlık, huzur, rahatlık ve lüks içinde geçecek bir yaşama işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatında ağız tadının, keyfinin yerinde olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına delalet eder.

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek, rüya sahibinin herkesin çok konuşacağı ve imreneceği bir noktaya geleceğine, hayatının başarılarla dolacağına ve başarısının tesadüf değil emeğinin ve çalışmasının eseri olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pelikan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (14 Ekim 2014 saat: 18:03)

    mısır tarlasındayım ve mısır tarlasını bikaç tane pelikan basmış zarar veriyor babam ben kardeşim yakalamaya çalışıyoruz, yakalayamıyoruz hep kaçışıyorlar. En sonuda ben bitanesini yakalıyorum beni sol bacağımın diz kapağımın alt kısmından arka tarafından ısırıyor gagalıyor galiba. Ben o ısırıncı bırakıyorum,eve gidiyorum daha sonra ilk önce acısını hissetmiyorum ama daha sonra bacağım çok acımaya başlıyor bi bakıyorum şişmiş yuvarlak bi şekilde su toplamış ve çok acıyor uyanınca bile acısını hissettim sanki gerçekmiş gibi,uyandığımda da hala acıyor gibiydi.

  2. mine (11 Mart 2014 saat: 11:14)

    her yerde çift pelikanlar vardı bana takmışlardı başıma başıma gagaları ile vuruyolardı kaçamıyodum onlardan ilk önceleri beyaz çiftlerdi en sonda kocaman 2 tane siyah pelikan oldu geldiler başıma kocamanlardı kurtulamıyodum sonra bişey oldu biriyle konuşmuşlardı sanki özür dilediler benden ve o kocaman siyah pelikanlar küçüçük beyaz pelikan oldu bi zaman sonra isekoyun ve keçi sürüsü gördüm ama kuzu ve oğlaklar büyük büyük etli etliydi bi tanesini ben doğurttum ve sonra uyandım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,