RuyaTabirleri.com

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan görmek, iyi, güzel huylara ve davranışlara, herkes tarafından sevgi ve takdir görmeye delalet eder. Rüya sahibinin yumuşak mizaçlı olduğu, herkese kucak aştığı, yüce ve geniş gönüllü olduğu, düşmanına dahi kötülük edemeyecek kadar yufka yürek taşıdığı ve herkese karşı pozitif yaklaşım gösterdiği anlamına gelir. Kişinin her hedefinde ve her amacında kendiyle birlikte başkalarının da çıkarını koruduğu ve gözettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pelikan Kuşu Görmek

Rüyada pelikan kuşu görmek, rüya sahibinin insanları sevdiğine, elinden geldiğince onlara yardım ettiğine, kırılsa bile kimseyi kıramadığına, en kötü ve en öfkeli anında bile kötü laf etmediğine ve kendisine bir acı kahve içirmiş kişilere nankörlük ve vefasızlık edememesine işaret eder.

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek, elinde güç bulanan bir kişinin güçsüzlere karşı uyguladığı şiddetli baskıya işaret eder. Yanında çalışanları ezen, onlara acımayan ve yorulmalarına ya da hastalanmalarına aldırmayan, hep kendisine daha fazla kazandırmalarını bekleyen bir patrona ya da yöneticiye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek görmek, şans, bereket ve kısmet olarak değerlendirilir. Kişinin özellikle de ticaretten yana üstün başarılar göstereceği ve büyük zaferler alacağı bir döneme gireceğine bu sayede mal varlığının ve parasının üstüne daha fazlasını ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Kaz Görmek

Rüyada beyaz kaz görmek, sağlık, huzur, rahatlık ve lüks içinde geçecek bir yaşama işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatında ağız tadının, keyfinin yerinde olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına delalet eder.

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek, rüya sahibinin herkesin çok konuşacağı ve imreneceği bir noktaya geleceğine, hayatının başarılarla dolacağına ve başarısının tesadüf değil emeğinin ve çalışmasının eseri olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!