RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Çiçek Görmek

Rüyada pembe çiçek görmek, genellikle mutluluk sevinç ve neşe anlamına gelip, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı maddi manevi güzelliklerin ve iyiliklerin bir sembolüdür. Rüyasında pembe bir çiçek gören ve onu koklayan kimse, hiç ummadığı yerlerden nimetlere kavuşur. Bu rüya özellikle evli kişiler için çocuk sahibi olma anlamına gelmektedir. Bekar insanlar içinse mutlu ve huzurlu bir yuvaya, kız çocuk sahibi olmaya, eşinizle aranızda geçen tatsızlıkların bitmesine yorumlanır. Rüyada pembe bir çiçek koparmak, en yakın zamanda isteklerinize kavuşacağınıza ve dualarınızın kabulüne işarettir. Solmuş bir pembe çiçek geç gelecek mutluluktur. Pembe bir çiçeği yakasına takan kimse, çok güzel ve alımlı bir kadınla birlikte olur.

Rüyada Pembe Çiçek Dikmek

Rüyasında toprağa pembe bir çiçek diken kişi, her türlü hayırlara ve güzelliklere çok kısa bir sürede kavuşarak, dünya hayatının nimetleri ile şereflendirilir ve maddi manevi her konuda büyük bir rahatlığa ve feraha kavuşur. Bu rüya yapacağınız işlerden ve gerçekleştirdiğiniz yatırımlardan maksimum kazanç sağlayacağınız anlamına gelmektedir. Pembe bir çiçeği dikip onu sulamak, mutlu olacağınız bir yaşam sürmenize veya uzun bir ömre delalet eder. Aynı zamanda bu rüya alacağınız bir mektup veya duyacağınız güzel bir haberdir.

Rüyada Pembe Çiçek Koklamak

Rüyasında pembe çiçek koklayan kişinin eşi hamile kalır ve bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bazen de bu rüya ileride çok büyük bir dereceye ulaşacak, zenginlik ve ferahlık içinde bir yaşam sürecek bir kız çocuğunun göstergesidir. Rüyayı görenin kızı varsa, bahsi geçen kişi o olur.

Rüyada Pembe Çiçek Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya insanın içindeki yaşama sevincinin ve romantizmin göstergesidir. Genellikle böyle rüyaları, cıvıl cıvıl bir karaktere sahip olan, hayata karşı büyük bir sevgi besleyen ve yaşamaktan zevk alan kimseler görmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pembe Çiçek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Asım (05 Ocak 2016 saat: 07:51)

    Rüyamda eskiden sevdiğim bir kızı görüyorum onu takip ediyorum kız yere bir şeyler düşürüyor ben alıp ona vermek istiyorum ama o benden kaçıyor bende bir masaya koyuyorum ve geri gidiyorum biri kız seni seviyor mu diye soruyor bende hayır diyorum ve içim sıkılıyor sonra o kişinin elinde pembe bir çiçek görüyorum oturuyorum bir masanın üstünde onlarca çiçek var bende alıp kokluyorum ve yavaş yavaş içimdeki sıkıntı gidiyor

  2. Gamze (02 Ağustos 2015 saat: 19:31)

    Öncelikle rüyamda arkamdan bir erkek bisiklete binmiş bir şekilde bana bakıyordu ve arkamdan geliyordu. Pembe çiçekler başımdan aşağıya doğru süzülürken onların arasında koşuyordum bir nevi huzurlu olursun bir bölgede gözlerini kapatır kendini o ana adarsın. Sanırım anlatabildim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,