RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüyada pembe elbise giymek, kişinin hiçbir zaman gerçekleşmeyecek olan düşlerin peşinde koştuğunu ve hayaller dünyasında yaşadığını ifade eder. Genellikle psikolojik açıdan yaşanan bir sıkıntıya, depresyona ve mutsuzluğa da delalet eden rüya, aynı zamanda bedensel bir takım rahatsızlıkların da kapıda olduğuna işarettir. Gerçek dünya ile bağ kurmakta zorlanıldığını ve aynı zamanda olan biteni hiç umursamadan, sorumsuzca yaşandığını da anlatır. Bazı yorumcular, rüyada pembe elbise giymenin kişinin çok büyük bir aşk yaşayacağı ve duygusal hayatında mutluluk verici gelişmeler olacağını da söylerler.

Rüyada Pembe Elbise Almak

Rüyada pembe renk bir elbise alan kişi hoşgörülü ve sabırlı bir kimsedir. Karşılaştığı güçlüklerle başa çıktığını ve zorluklar karşısında mücadele ettiğini gösterir. Pembe elbise alan kişi çevresinde sevilen ve sayılan bir kimse olduğu gibi, sözü dinlenen ve fikir danışılan biridir. Rüyada pembe elbise alan kişi bir erkekse, yaşadığı sıkıntıları gizlediğine ve tüm dertlerini içine attığına işaret eder.

Rüyada Pembe Ayakkabı Giymek

İyimser bir ruh haline işaret eden rüya aynı zamanda kişinin, mevcut sıkıntılarını sabrederek aşacağına ve hayallerine geç de olsa kavuşacağına yorumlanır. Bazen de aşk için çıkılacak bir yolculuğu temsil eder. Rüyasında pembe ayakkabı giyen kişi erkek ise, bir bayandan büyük bir iyilik görür. Rüyayı gören kişi bayan ise, bir kız çocuğu sahibi olur.

Rüyada Pembe Gömlek Giymek

Rüyada pembe gömlek giyen kişi müjdeli bir haber alır ve aynı zamanda ilim yolunda büyük adımlar atar. Terfi ve mertebe açısından da büyük gelişmelere neden olan rüyada giyilen gömlek uzun ise çocuk sahibi olmaya işarettir. Kısa bir pembe gömlek giymek ise, en kısa zamanda dertlerin sona ereceğine ve feraha kavuşulacağına işaret eder. Rüyasında kısa bir pembe gömlek giyen genç kız tez vakitte evlenir, evli bir bayan böyle bir rüya görürse de gebe kalır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!